Kłos Łysa Góra  –  Start Biadoliny Szlacheckie  5-1  (3-1)

Widzów: 20

Sędziował: M. Duch (KS Brzesko)

KŁOS: Rzepa – Widło, Matura, Nowak, Gaczoł – Stachelek, Bodzioch, Mytnik, Bodzioch – Marmol, Śliwa.

Grali także: Gala, Stypka, Chrapusta.

W ostatnim meczu sparingowym Kłos pokonał na własnym terenie innego przedstawiciela brzeskiej klasy „A”,  Start Biadoliny Szlacheckie w stosunku 5-1, choć strzelanie w tym pojedynku rozpoczęli przyjezdni, otwierając wynik w 22 min.  Formą strzelecką błysnął środkowy pomocnik Kłosa, Michał Mytnik, który tego dnia ustrzelił hat-tricka. To za jego sprawą w 27 min. Kłos doprowadził do wyrównania.  Dwie minuty później miejscowi przejęli piłkę na własnej połowie po ataku Startu i przeprowadzili błyskawiczny kontratak, zakończony celnym trafieniem Śliwy, który w sytuacji „sam na sam” z bramkarzem posłał futbolówkę do siatki i było 2-1 na korzyść gospodarzy. Jeszcze przed zejściem na przerwę na listę strzelców ponownie wpisał się Mytnik, który ładnym uderzeniem nad bramkarzem gości, z okolic lewego narożnika pola karnego podwyższył na 3-1.

Po zmianie stron drużyna z Łysej Góry dołożyła jeszcze dwa trafienia:  w 57 min.  Stypka popisał się ładnym uderzeniem z dystansu, a rezultat pojedynku ustalił Mytnik w 67 min. kiedy to po dośrodkowaniu Stypki z rzutu rożnego na bramkę główkował Śliwa, lecz golkiper odbił piłkę przed siebie, a ze skuteczną dobitką w polu karnym pospieszył wspomniany Mytnik.  W najbliższym meczu, Kłos zmierzy się na własnym boisku z Ivą Iwkowa (6.08.2017), będzie to pojedynek w ramach I rundy Pucharu Polski na szczeblu PPN w Brzesku.