Znamy terminy spotkań Kłosa w rundzie jesiennej sezonu 2015 / 2016

Terminarz

 

 

– W dniu dzisiejszym w siedzibie Biura Podokręgu Piłki Nożnej w Brzesku odbyło się spotkanie delegatów klubów brzeskiej klasy „A”, które miało na celu ustalenie terminarza w rundzie jesiennej nadchodzącego sezonu 2015 /2016.  Na kilka godzin przed zebraniem, do Prezesa PPN, Pana Mirosława Niecia wpłynęło pismo od zarządu Piasta Czchów, z którego dowiedzieliśmy się, że drużyna wycofuje się z uczestnictwa rozgrywek o mistrzostwo klasy „A” argumentując swoją decyzję problemami kadrowymi.  W miejsce Piasta, który miniony sezon w klasie „A” zakończył na 9, bezpiecznym miejscu co zagwarantowało tej drużynie pewne utrzymanie na tym szczeblu rozgrywek, – w rozgrywkach klasy „A”  uczestniczył będzie Start ’77 Biadoliny Szlacheckie. Oznacza to, że w nowym cyklu rozgrywkowym będzie nie jeden, a aż trzech beniaminków !  Inauguracja rozgrywek przypada na trzeci weekend sierpnia  (15/16 dzień tegoż miesiąca), zaś zakończenie rundy jesiennej przyjęło datę 7/8 listopada. Poniżej przedstawiamy zestawienie meczów Kłosa Łysa Góra w rundzie jesiennej nowego sezonu, oraz pełny plan gier pierwszej, inauguracyjnej kolejki.  (Poza meczu Iwkowej z Porąbką Usz.  – żaden z przedstawicieli Ivy nie stawił się na zebraniu).

  – Podczas spotkania delegatów, klubom wręczono licencje uprawniające do gry  na najbliższe dwa sezony.

 

1 kolejka sezonu 2015 / 2016 (15/16.08.2015)

Strażak Mokrzyska – Błękitni Przyborów 15.08.2015 (Sobota) godz. 16-00

Iskra Łęki – Sokół Maszkienice 15.08.2015 (Sobota) godz. 17-00

Kłos Łysa Góra – Start Biadoliny Szlacheckie 15.08.2015 (Sobota) godz. 18-00

Korona Niedzieliska – Pogórze Gwoździec 16.08.2015 (Niedziela) godz. 17-00

Tymon Tymowa – Victoria Bielcza 16.08.2015 (Niedziela) godz. 17-00

Iva Iwkowa – Victoria Porąbka Usz.  – termin do ustalenia

Poręba Spytkowska – Arkadia Olszyny 11.112015 (Środa)  godz. 13-00

_

Mecze Kłosa w rundzie jesiennej sezonu 2015 / 2016:

1 kolejka:

Kłos Łysa Góra – Start Biadoliny Szlacheckie (Sobota) 15.08.2015  godz. 18-00

2 kolejka:

Victoria Porąbka Usz. – Kłos Łysa Góra (Sobota) 22.08.2015  godz. 18-00

3 kolejka:

Kłos Łysa Góra – Arkadia Olszyny (Sobota) 29.08.2015  godz. 17-30

4 kolejka:

Victoria Bielcza – Kłos Łysa Góra (Sobota) 5.09.2015  godz. 17-00

5 kolejka:

Kłos Łysa Góra – Iskra Łęki (Sobota)  12.09.2015 godz. 16-30

6 kolejka:

Błękitni Przyborów – Kłos Łysa Góra (Niedziela) 20.09.2015 godz. 16-00

7 kolejka:

Kłos Łysa Góra – Korona Niedzieliska (Sobota) 26.09.2015 godz. 16-00

8 kolejka:

Strażak Mokrzyska – Kłos Łysa Góra (Sobota) 3.10.2015  godz. 15-00

9 kolejka:

Kłos Łysa Góra – Sokół Maszkienice (Niedziela) 11.10.2015 godz. 11-00

10 kolejka:

Tymon Tymowa – Kłos Łysa Góra (Niedziela) 18.10.2015  godz. 15-00

(boisko w Czchowie)

11 kolejka:

Kłos Łysa Góra – Poręba Spytkowska (Sobota) 24.10.2015 godz. 15-00

12 kolejka:

Iva Iwkowa – Kłos Łysa Góra  (Sobota) 31.10.2015  – godz. do ustalenia

13 kolejka:

Kłos Łysa Góra – Pogórze Gwoździec (Niedziela) 8.11.2015  godz. 11-00