Zmiany kadrowe w Kłosie przed inauguracją sezonu 2014 / 2015

Transfer

 

 Ruchy kadrowe w kadrze seniorów Kłosa

 

 

 

– Za niespełna tydzień rozpocznie się kolejny cykl rozgrywek o mistrzostwo w brzeskiej klasie „A”.   Po 50 dniach przerwy między rozgrywkami, w najbliższą niedzielę Kłos Łysa Góra  na inauguracje sezonu zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Victorią Bielcza (godz. 17-00).   W owej przerwie doszło do zmian kadrowych w drużynie z Łysej Góry:

 Marek Małysa przestał być trenerem seniorów Kłosa Łysa Góra. Grający trener piastował stanowisko przez rok w sezonie 2013/2014 (od lipca 2013). Były opiekun pierwszej drużyny Kłosa zrealizował postawiony mu cel, którym było utrzymanie zespołu w klasie „A”.

Marek Małysa

Zarząd oraz zawodnicy składają podziękowania za trud włożony w pracę z zespołem, sumienność, przykładną postawę na boisku i poza nim, a przede wszystkim wprowadzenie miłej atmosfery.

Życzymy powodzenia oraz sukcesów na boisku sportowym jak i w życiu prywatnym.

MARKU DZIĘKUJEMY !!!

 – Dotychczasowe obowiązki Marka Małysy przejmie Mariusz Sacha, który po rocznym rozbracie z trenerką powróci na stanowisko i podobnie jak poprzednik będzie godził prowadzenie zespołu z występami na boisku. Nowemu – staremu trenerowi życzymy udanych i zwycięskich ligowych pojedynków.

 Oprócz zmiany na ławce trenerskiej z klubu odszedł Robert Kot. Boczny obrońca postanowił spróbować swoich sił w rezerwach Okocimskiego Brzesko, które wezmą udział w rozgrywkach o mistrzostwo klasy okręgowej. Wyjazdy zagraniczne uniemożliwią grę Dominikowi Jakubasowi, Krystianowi Boguszowi, Łukaszowi Zapartowi czy Maciejowi Urbaszewskiemu. Treningów nie wznowił Łukasz Drużkowski.

 Po rocznych wypożyczeniach do Spółdzielcy Grabno, powracają wychowankowie Kłosa: Rafał Stachelek i Michał Cieśla.  Po spadku Jadowniczanki Jadowniki z IV  ligi, do Kłosa postanowił powrócić także Patryk Ogar.  Do końca tego tygodnia ma wyjaśnić się sprawa wypożyczenia bocznego pomocnika Orła Dębno, Dawida Koczwary, który przejawia chęci gry w Łysej Górze. Kadrę zasilą także juniorzy Kłosa Mateusz Kutek i Damian Bodzioch.

Odnośniki:

KADRA

TERMINARZ