Zmiany kadrowe pierwszej drużyny Kłosa

 

 

 Informacje na temat ruchów kadrowych pierwszej drużyny

 

 

 

  – Inaugurująca w Wielką Sobotę, rundę rewanżową, pierwsza drużna Kłosa przystąpi do meczu z  Pogórzem Gwoździec z pewnymi zmianami kadrowymi:  do zespołu powrócił po dłuższej przerwie Dawid Bogacz (1977), który wznowił treningi i wyraził chęć gry w zespole. Drużynę zasilił  także, Paweł Gurgul (1997, Orzeł Dębno), który na zasadzie wypożyczenia z klubu macierzystego, rundę wiosenną spędzi w Łysej Górze.  Nominalną pozycją boiskową zawodnika jest środek defensywy, może także występować na boisku jako defensywny pomocnik.   

 Witamy w zespole, życząc powodzenia na lokalnych boiskach i jak najlepszych występów!

 

 – Podczas gdy w rubryce „przybyli”  wpisujemy dwa nazwiska, identycznie jest w rubryce „ubyli”;  w rundzie rewanżowej, w barwach Kłosa nie zobaczymy już Sławomira Kurala, któremu skończyło się półroczne wypożyczenie z Orła Dębno. Zawodnik występujący w środku pola zdecydował powrócić do klubu, którego jest wychowankiem i najbliższe mecze będzie rozgrywał na poziomie klasy okręgowej w tymże klubie.

 Kolejnym zawodnikiem, który zmienił przynależność klubową jest Sebastian Gaczoł. Urodzony w 1992 roku zawodnik, przybył do Kłosa Łysa Góra z Iskry Łęki, wiosną 2016 roku i regularnie wstępował w pierwszym składzie na pozycji bocznego obrońcy, bądź w drugiej linii.  W związku z pracą zawodową poza granicami kraju, którą godzić będzie musiał z grą w piłkę nożną, zdecydował się na występy w „B” klasowej Pogoni Biadoliny Radłowkie. Transfer czasowy do zakończenia bieżącego sezonu.  Warto nadmienić, że od początku lutego br  nowym szkoleniowcem Pogoni Biadoliny Radłowskie został Andrzej Hajnysz, który do niedawna prowadził drużynę Kłosa.

 Zarówno Sławkowi i Sebastianowi dziękujemy za godne i przykładne reprezentowanie barw Kłosa Łysa Góra.  Nie żegnamy się, lecz mówimy: do szybkiego zobaczenia ponownie!