Wygrana Kłosa w sparingu z Victorią Bielcza

 

 

 

    Wygrana Kłosa w przedostatnim sparingu przed wznowieniem rozgrywek

 

 

 

 Sparing:

 

Kłos Łysa Góra  –  Victoria Bielcza  5-2  (1-1)

(mecz rozegrano na boisku w Woli Dębińskiej)

Bramki:

0-1 Victoria Bielcza

1-1 S. Kural  -k.

2-1 P. Ogar

3-1 P. Ogar

3-2 Victoria Bielcza  -k.

4-2 M. Gaweł

5-2 S. Kural  -k.

 

KŁOS: Rataj – Matura, Siudut, Marmol, Mirek – Siemieniec, Nowak, S. Kural, Gaweł – Zborwski, Ogar.

 Grali także:  K. Kuboń i J. Kuboń.

   W niedzielne popołudnie, na boisku w Woli Dębińskiej, drużyna podopieczna trenera Mariusza Sachy wygrała w meczu sparingowym z Victorią Bielcza 5-2 (do przerwy 1-1).   W jedenastce łysogórskiej drużyny wystąpili dwaj  pomocnicy: Dominik Siemieniec, Sławomir Kural (zdobył dwie bramki z rzutów karnych), oraz golkiper Kamil Rataj. Cała trójka najprawdopodobniej w tym tygodniu zasili szeregi Kłosa, na zasadzie wypożyczeń.  Dominik Siemieniec i Sławomir Kural są zawodnikami Orła Dębno, natomiast Kamil Rataj ostatnio strzegł bramki Pogoni Biadoliny Radłowskie.

  W najbliższą sobotę (17.III.2012)  łysogórski zespół czeka ostatni sprawdzian przed ligą;  na boisku w Wielkiej Wsi, Kłos zmierzy się z miejscowym Zrywem, występującym w kl. ‚B’  (Tarnów gr. VI). Ekipa Zrywu jest liderem w swojej grupie  po rundzie jesiennej bieżącego sezonu.  Początek sobotniego sparingu  o godz. 16-00.

  Rundę wiosenną sezonu piłkarskiego 2011 / 2012  zainauguruje mecz w Grabnie 24.III.br (Sobota)  gdzie miejscowy Spółdzielca  podejmie Sokoła  z Maszkienic  (godz. 16-00). Pozostałe mecze inauguracyjnej kolejki rundy wiosennej w niedzielę  tj. 25.III  wtedy to Kłos w meczu wyjazdowym zmierzy się ze Strażakiem Mokrzyska   (godz. 16-00).