Wracamy !!!

 

 

Derby Gminy Dębno na powitanie piłkarskiej wiosny w klasie „A”

 

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Sokół Maszkienice 

25.03.2017 (Sobota)  godz. 15-30

 

Równo 140 dni minęło od ostatniego ligowego meczu Kłosa, a więc dokładnie po 20 tygodniach przerwy, na ligowe podwórka powrócą  drużyny brzeskiej „A” klasy inaugurując w najbliższy weekend rundę wiosenną sezonu 2016 / 2017.  W jedynym sobotnim pojedynku 14 kolejki nie lada gratka dla kibiców spragnionych futbolu w wydaniu lokalnym:  derby Gminy Dębno, w których  Kłos Łysa Góra podejmie  zgłaszającego aspiracje do awansu na wyższy szczebel  rozgrywkowy Sokół Maszkienice, który  rundę jesienną zakończył na pierwszym miejscu z dorobkiem 28 pkt.  i przerwę zimową spędził na fotelu lidera. Wydaje się, że Sokół posiadający w swoim składzie doświadczonych zawodników ogranych w III i IV ligach, jest murowanym kandydatem do upragnionego a zarazem historycznego awansu do „okręgówki”. Najskuteczniejszymi strzelcami lidera są: Dawid Curyło i Maciej Buch, którzy trafiali jesienią  do siatki rywala odpowiednio: 14 i 9 razy. Bilans bramkowy zespołu: 47-24.

   Zespół Kłosa Łysa Góra, którym od roku z ławki trenerskiej dyryguje Andrzej Hajnysz oparty jest głównie na wychowankach, po rundzie jesiennej zajmuje 8 lokatę w ligowej tabeli, gromadząc 20 pkt. w 13 meczach, z bilansem bramkowym 28-28. Najczęściej do siatki przeciwnika trafiali: Damian Śliwa i Patryk Ogar – 13 i 6 razy.

  Sobotni pojedynek derbowy Kłosa z Sokołem będzie pierwszym w Nowym Roku kalendarzowym w „A” klasie. Pozostałe spotkania 14 kolejki zaplanowano na niedzielę.  Jak informowaliśmy na naszej stronie internetowej (tutaj), z rozgrywek wycofał się zespół Błękitnych Przyborów.

 

Początek sobotniego spotkania o godz. 15-30

Zapraszamy!

Pozostałe mecze 14 kolejki:

 

Jedność Paleśnica  –  Uszew (Niedziela) godz. 14-00

Arkadia Olszyny  –  Iva Iwkowa  (Niedziela) godz. 14-00

Korona Niedzieliska  –  Poręba Spytkowska (Niedziela) godz. 15-00

Tymon Tymowa  –  Pogórze Gwoździec (Niedziela) godz. 16-00

Temida Złota  –  Victoria Porąbka Usz. (Niedziela) godz. 16-30

Błękitni Przyborów  –  Start Biadoliny Szlach.   – Błękitni wycofali się z rozgrywek