W sobotę ponownie z beniaminkiem. Tym razem na własnym terenie

Drużyna

 

 

Kłos podejmie Temidę

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Temida Złota

22.10.2016 (Sobota)  godz. 15-00

 

– Po ubiegłotygodniowej, wyjazdowej przegranej  w Paleśnicy (3-1), w meczu 11 kolejki, piłkarze Kłosa znowu zagrają z drużyną mającą status beniaminka w bieżących rozgrywkach;  w sobotę podejmą Temidę ze Złotej, która po 4 latach gry w klasie „B” powróciła  w szeregi „A” klasowców.  Najbliższy   przeciwnik Kłosa dotychczas zgromadził 11 pkt.  (po 10 kolejkach), na co składają się:  3 zwycięstwa, 2 remisy  oraz 5 porażek. Bilans bramkowy zespołu ze Złotej: 23-25, a indywidualnie najskuteczniejszym strzelcem Temidy jest Adam Wiewióra, który  już 12 krotnie wpisywał się na listę strzelców i to m. in. na niego szczególną uwagę zwrócić będą musieli defensorzy z Łysej Góry. Szkoleniowcem 11 drużyny w tabeli, jest Rafał Mikoś (znany z występów w Tarnovi Tarnów).

  Opiekun Kłosa, Andrzej Hajnysz na pewno nie będzie miał do dyspozycji kontuzjowanych: Grzegorza Widło, Patryka Ogara, których nie zobaczymy na boisku już do końca roku.  Obowiązki zawodowe zatrzymają  ponownie Jerzego Sachę. Problemy kadrowe drużyna na pewno przekładają się na niekorzystne rezultaty.  W ostatnich dwóch meczach ligowych, Kłos schodził z boiska pokonany:  5-1 w Niedzieliskach z Koroną, oraz wspomniana na wstępie, także wyjazdowa przegrana w Paleśnicy 3-1.  

Ostatnie spotkania obydwóch drużyn miały miejsce w sezonie 2011 / 2012 (klasa „A”)  na boisku w Złotej zwyciężyli gospodarze 2-0, zaś wiosną Kłos wykorzystał atut własnego boiska i odniósł zwycięstwo 2-0.

Pierwszy gwizdek sędziego w sobotę o godz. 15-00

 Zapraszamy!

 

Pozostałe mecze 11 kolejki:

Błękitni Przyborów – Victoria Porąbka Usz. (Sobota) godz. 14-00

Korona Niedzieliska – Uszew  (Sobota) godz. 15-00

Pogórze Gwoździec – Start Biadoliny Szlach. (Niedziela) godz. 13-00

Arkadia Olszyny – Sokół Maszkienice (Niedziela) godz. 14-00

Tymon Tymowa – Poręba Spytkowska (Niedziela) godz. 15-00

Iva Iwkowa – Jedność Paleśnica (Niedziela) godz. 15-00