W sobotę Kłos zagra na wyjeździe z liderem

Match

 

 

Wyjazd do Czchowa, przeciwnikiem Tymon Tymowa

 

 

 

Tymon  Tymowa  –  Kłos   Łysa Góra

4.10.2014 (Sobota) godz. 16-00   – boisko w Czchowie

Wyjazd zawodników na mecz o godz. 14-45

 – W 8 serii spotkań o mistrzostwo klasy „A”  beniaminek tegorocznych rozgrywek, Tymon Tymowa podejmie Kłosa Łysa Góra. Pojedynek ten odbędzie się na boisku w Czchowie, gdzie zespół Tymona rozgrywa swoje mecze w roli gospodarza.   Drużyna piłkarska Tymona zawiązała się w 2009 roku i przystąpiła do rozgrywek w klasie B.  Miniony sezon był piątym i zarazem szczęśliwym sezonem dla piłkarzy, działaczy i kibiców z Tymowej, bowiem Tymon przebrnął przez rozgrywki jak burza, zostawił daleko w tyle swoich rywali i mógł świętować zasłużony awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Wynik osiągnięty przez zespół w minionym sezonie był naprawdę imponujący:  w 24 meczach, Tymowa zwyciężyła 23 (!) razy i zremisowała jeden mecz. Imponujący był także bilans bramkowy zespołu: 103 – 18.  Bieżący cykl rozgrywek, jest absolutnym debiutem dla Tymona na szczeblu klasy „A”.  Dla tegorocznego beniaminka nie stanowi to problemu by kroczyć od zwycięstwa do zwycięstwa…  po 7 kolejkach Tymon jest liderem rozgrywek. Pierwsze punkty stracił w miniony weekend, kiedy to rozpędzoną drużynę z Tymowej zatrzymała Victoria Bielcza zwyciężając 2-0 na własnym boisku.

 Podopieczni trenera Mariusza Sachy, zawodnicy Kłosa, odnieśli w minionej kolejce cenne i zdecydowane zwycięstwo na boisku w Grabnie w potyczce z tamtejszym Spółdzielcą 0-4. W 6 rozegranych meczach ligowych piłkarze z Łysej Góry zgromadzili 7 pkt. co daje w chwili obecnej 10. lokatę w tabeli. Należy dodać, że Kłos ma do rozegrania zaległe spotkanie z 6 kolejki z Ivą Iwkowa, które nie doszło do skutku w pierwotnym terminie; po obfitych opadach deszczu boisko nie nadawało się wtedy do gry.  W sobotę trudne zadanie przed Kłosem, ale czy niewykonalne?

Komunikat:

 – Mecz 9 kolejki, Kłos Łysa Góra  –  Olimpia Bucze zostanie rozegrany w niedzielę 12.10.2014  godz. 11-00, na prośbę gości.  Pierwotnie mecz ten miał być rozegrany dzień wcześniej.

Pozostałe mecze 8 kolejki:

Iskra Łęki – Strażak Mokrzyska (Sobota, godz. 16-00)

Sokół Maszkienice – Piast Czchów (Sobota, godz. 16-00)

Arkadia Olszyny – Iva Iwkowa (Niedziela, godz. 15-00)

Olimpia Bucze – Spółdzielca Grabno (Niedziela, godz. 16-00)

Olimpia Kąty – Victoria Porąbka Usz. (Niedziela, godz. 16-00)

Victoria Bielcza – Poręba Spytkowska (Niedziela, godz. 16-00)