W sobotę Kłos podejmie Błękitnych

młodzi

Outsider ligi zawita do Łysej Góry

 

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Błękitni Przyborów

1.X.2016 (Sobota)  godz. 16-00

  – W pierwszy dzień października rozegrane zostaną cztery mecze ósmej kolejki brzeskiej klasy „A”, jednym z nich będzie pojedynek Kłosa Łysa Góra, który zmierzy się z Błękitnymi Przyborów na własnym obiekcie. Najbliższy rywal Kłosa, w sezonie 2014 / 2015, zajął 2 miejsce na finiszu rozgrywek w klasie „B”, które było premiowane awansem na wyższy szczebel. Miniony sezon, ówczesny beniaminek „A” klasy zakończył na 10 pozycji, w 26 meczach, gromadząc 33 pkt. co pozwoliło zachować ligowy byt na kolejny cykl rozgrywkowy.  Bieżący, nie jest już tak udany jakby życzyli sobie tego zawodnicy i włodarze Błękitnych, bowiem w 7 rozegranych meczach zawodnicy z Przyborowa mają na swoim koncie 1 pkt. i dzierżą status outsidera rozgrywek. W meczu 4 kolejki, Błękitni zremisowali na własnym obiekcie 2-2 z Tymonem Tymowa, pozostałe mecze podopiecznych Kamila Zachary (grający trener), kończyły się porażkami. W minionej kolejce Błękitni doznali druzgocącej porażki z Koroną Niedzieliska 0-8 na własnym boisku.

 Drużyna Kłosa Łysa Góra, pod wodzą trenera Andrzeja Hajnysza w poprzedniej kolejce pokonała w trudnym meczu Arkadię Olszyny 1-2 po dwóch trafieniach Damiana Śliwy.  Udany początek sezonu zespołu Kłosa, pozwala bardzo realnie myśleć o zrealizowaniu postawionego celu, a tym jest zajęcie bezpiecznego miejsca na końcu rozgrywek, które zagwarantuje ligowy byt na przyszły sezon. 

 Ostatnie pojedynki Kłosa z Błękitnymi kończył się dwukrotnie podziałem punktów i dwukrotnie padł wynik 2-2, zarówno w Przyborowiu (runda jesienna sezonu 2015 / 2016), jak i na boisku Kłosa (wiosna 2016).

Początek sobotnich zawodów o godz. 16-00

 Zapraszamy!

Pozostałe mecze 8 kolejki:

Victoria Porąbka Usz. – Pogórze Gwoździec (Sobota) godz. 16-00

Poręba Spytkowska – Start Biadoliny Szlach. (Sobota) godz. 16-00

Uszew – Tymon Tymowa (Sobota) godz. 16-00

Jedność Paleśnica – Korona Niedzieliska (Niedziela) godz. 13-00

Sokół Maszkienice – Iva Iwkowa (Niedziela) godz. 16-00

Temida Złota – Arkadia Olszyny (Niedziela) godz. 16-00