W sobotę gościmy zespół z Gnojnika

 

 

W siódmej kolejce Kłos podejmie Pagen Gnojnik

 

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Pagen Gnojnik 

25. 09. 2021  (Sobota)  godz. 16-00

 

   –  Nie zwalnia ani na chwilę  tempa  brzeska Keeza „A” klasa, już  w sobotę i niedzielę na boiskach rozegrana zostanie siódma seria gier tego szczebla rozgrywek.  W jednym z trzech sobotnich spotkań, Kłos na własnym terenie gościł  będzie  piątą siłę ligi  Pagen Gnojnik, który  w sześciu dotychczasowych kolejkach zdobył  11 pkt. na co złożyły się  trzy zwycięstwa (0-3 walkowerem z Victorią Bielcza, która nie wyszła na drugą część gry. Do przerwy Pagen prowadził 0-2,  3-1 z Olimpią Kąty, 0-1 w Paleśnicy), dwa remisy (0-0 z Uszwią, 1-1 w Złotej z Temidą), oraz jedna porażka (3-0 z Tymonem Tymowa na inaugurację sezonu).  Po sześciu kolejkach bilans bramkowy zespołu z Gnojnika to  8-5,  po liderującym Tymonie Tymowa, Pagen jest drugą drużyną która straciła najmniej goli. 

  Drużyna Kłosa miała dwa tygodnie przerwy, bowiem po zwycięskich derbach na własnym obiekcie nad Gromem Sufczyn przed dwoma tygodniami, w  szóstej kolejce miała udać się do Gwoźdźca, jednak pojedynek ten nie doszedł do skutku, ze  względu na zły stan boiska Pogórza po obfitych opadach deszczu.  (Nowy termin spotkania  Pogórze – Kłos:  28.09. 2021, wtorek,  godz. 16-00).     Zawodnicy  Kłosa mają w swoim dorobku  trzy ligowe „oczka”  które dopisali sobie po zwycięstwie nad wspomnianym Gromem Sufczyn.  Pozostałe  pojedynki kończyły się porażkami.   Rywalizacja Kłosa i Pagenu z minionego sezonu była na korzyść drużyny z Gnojnika, która pokonała  Kłosa  1-0 na jego terenie, zaś w Gnojniku padł remis 2-2.

 

Początek sobotniego meczu o godz. 16-00

 Zapraszamy!

 

 

 

Pozostałe mecze  7 kolejki  Keeza „A” klasy:

 

Victoria Bielcza – Victoria Porąbka Uszewska  (Sobota),  godz. 16-00

Iva Iwkowa – Pogórze Gwoździec  (Sobota), godz. 16-00

Jedność Paleśnica – Spółdzielca Grabno  (Niedziela), godz. 14-00

Temida Złota – Tymon Tymowa  (Niedziela), godz. 14-00

Olimpia Kąty – Uszew  (Niedziela), godz. 14-00

Arkadia Olszyny – Grom Sufczyn  (Niedziela), godz. 16-00