W najbliższą sobotę Kłos podejmie beniaminka rozgrywek

 

 

 

Gościmy Jedność Paleśnicę

 

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Jedność Paleśnica

27.05.2017 (Sobota)  godz. 18-00

 

  – W jedynym sobotnim meczu 23 kolejki brzeskiej klasy „A”  Kłos Łysa Góra podejmie beniaminka tegorocznych rozgrywek, Jedność  z Paleśnicy, która zajmuje 4 lokatę w ligowej tabeli, gromadząc dotychczas 37 pkt. (10 zwycięstw, 7 remisów i 5 porażek)  bilans bramkowy beniaminka: 43-37.  Mimo, że do końca sezonu pozostało jeszcze cztery kolejki, włodarze i zawodnicy Jednośći na pewno mogą zaliczyć ten sezon do bardzo udanych.  Najskuteczniejszym strzelcem  ekipy z Paleśnicy jest Mikołaj Włudyka, autor 9 trafień.

  Gospodarze wciąż nie są pewni miejsca w klasie „A” na przyszły sezon i do końca trwania bieżącego cyklu rozgrywkowego walczyć będą o zrealizowanie tego celu.  Wykonanie tego zadania jest dla podopiecznych trenera Andrzeja Hajnysza trudnym wyzwaniem choćby wobec kontuzji doświadczonego Mariusza Sachy, który w ostatnim meczu z Koroną Niedzieliska nabawił się urazu kolana i najprawdopodobniej  do końca  sezonu nie zobaczymy go na placu gry, to bardzo duża strata dla zespołu.

 Ostatni pojedynek między Jednością a Kłosem odbył się  16 października 2016, na boisku w Paleśnicy zwyciężyli gospodarze w stosunku 3-1 (runda jesienna).

 

 Pierwszy gwizdek sędziego w sobotę o godz. 18-00

 Zapraszamy!

 

Pozostałe mecze 23 kolejki:

 

Arkadia Olszyny – Victoria Porąbka Usz. (Niedziela)  godz. 17-00

Iva Iwkowa – Start Biadoliny Szlach.  (Niedziela)  godz. 17-00

Pogórze Gwoździec – Poręba Spytkowska  (Niedziela)  godz. 17-00

Korona Niedzieliska – Temida Złota  (Niedziela)  godz. 17-30

Tymon Tymowa – Sokół Maszkienice  (Niedziela)  godz. 18-00

Błękitni Przyborów – Uszew   0-3  w.o.  –Błękitni wycofali się z rozgrywek