W derbach Gminy Dębno, górą Victoria

sedzia

 

 

 Porażka Kłosa w meczu z Victorią  po słabej grze.

 

 

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Victoria Porąbka Uszewska  1-4 (0-2)

Bramki:
0-1 Samobójcza ’11
0-2 Kraj ’15
0-3 A. Bodura ’58
0-4 P. Pałucki ’70
1-4 Drużkowski ’74 -k.

Widzów: 70

Żółte kartki: Czyż (Kłos) – Leś, Toboła (Victoria)
Czerwona kartka: Leś,  73 min. – w konsekwencji dwóch żółtych.

Sędziował: Mariusz Stec (Bochnia)

Kłos: Rzepa – M. Sacha, Małysa, Nowak (70. Kot), Mirek – Widło, Czyż, Drużkowski, Kuboń – J. Sacha (72. Smaga), Marmol (61. Bodzioch).
Victoria: Góral – Toboła, T. Bodura (73. D. Łazarz), P. Pałucki, Kraj – Jan Pałucki, A. Bodura (76. Wnętrzak), M. Pałucki, Jarosław Pałucki – Leś, A. Łazarz.
 – W pojedynku derbów Gminy Dębno górą odmłodzony zespół z Porąbki Uszewskiej, który o wiele śmielej poczynał sobie na boisku niż gospodarze, którzy wciąż bronią się przed spadkiem. Już w 11 min. niefortunnie interweniował obrońca Kłosa i skierował piłkę do własnej bramki, chwilę później niefrasobliwość obrońców Kłosa wykorzystał Kraj i strzałem z ok. 20 m tuz przy słupku podniósł na 0-2.  W 37 min. Rzepa wygrał pojedynek ‚sam na sam’ z Lesiem.

W 47 min gry, piłkę na lewym skrzydle otrzymał Kuboń, jego przymiarka sprzed ‚szesnastki’ była jednak niecelna, piłka minęła słupek bramki strzeżonej przez Górala. W 58 min. przy biernej postawie obrońców Kłosa, A. Bodura nie miał większych problemów z trafieniem do siatki z 15 m. podwyższając prowadzenie na 0-3.  W  70 min. ze środkowej strefy boiska, prostopadłe podanie między środkowych obrońców Kłosa dostał P. Pałucki, ‚podciągnął’ z piłką kilka metrów i z okolic linii pola karnego nie dał szans obrony Rzepie (0-4).  Miejscowi zmniejszyli rozmiary porażki po rzucie karnym, podyktowanym za faul na Smadze, który na bramkę zamienił Drużkowski. W końcówce spotkania, gospodarze mieli jeszcze jeden rzut karny, ale Drużkowski trafił piłką w  poprzeczkę.

 

TABELA

(90 Minut)