(Notka z meczu także w poniedziałkowym dodatku sportowym Dziennika Polskiego)

Sędziował: Jakub Czekaj (Brzesko) b. dobrze
Żółte kartki: Bodzioch (Kłos) – Więcław (Uszew)

Kłos: Marmol – Matura, Widło, Gurgul, Stachelek – Bodzioch (78. Książek), Kuboń (74. M. Sacha), Mytnik, Nowak (61. Świstak) – Śliwa, Ogar (89. Bogacz).

Uszew: Grzesicki – Kukla, Rams, Niewola, Kica (79. Góra) – Kotra (68. Ząbkowski), Więcław (60. Kowalczyk), P. Pabian, Frankowski – Tryliński (76. K. Baran), P. Baran.

– Podziałem punktów zakończył się sobotni pojedynek 17 kolejki pomiędzy Kłosem a Uszwią. Wobec urazu kolana bramkarza Kłosa, z konieczności miejsce między słupkami zajął boczny obrońca, Marcin Marmol.  Mimo klarowniejszych sytuacji, Kłos podzielił się punktami z Uszwią, a przyjezdni zapewnili sobie punkt w 90 min. meczu.
  W 10 min.  mocno z rzutu wolnego uderzył Widło, ale piłka minęła słupek bramki Grzesickiego.  Trzy minuty później po efektownym zagraniu piętą Śliwy, zmierzającego do piłki Ogara, w polu karnym ubiegł bramkarz przyjezdnych, który wychodząc na przedpole wybił piłkę, zażegnując tym samym niebezpieczeństwo. W 23 min. przed szansą na zdobycie gola dla miejscowych stanął Ogar, ale rezultat spotkania nie zmienił się. W 27 min. pojedynku, po dośrodkowaniu Stachelka z rzutu wolnego, strzał Kubonia na rzut rożny wybili defensorzy przyjezdnych.  Nastała 29 min. gry, wtedy to po zagraniu piłki ze środkowej strefy boiska w pole karne, pozostawiony bez opieki P. Pabian posłał piłkę do siatki z odległości ok. 14 m. i w tym momencie USzzew objęła prowadzenie.

Po zmianie stron, pierwszą dogodną sytuację bramkową wypracowali sobie gospodarze; (47 min.) z okolic prawego narożnika boiska Kuboń zagrał wzdłuż bramki, strzałem z powietrza Bodzioch usiłował skierować futbolówkę do bramki, lecz w tej sytuacji pomylił się nieznacznie.  Chwilę później zawodnik gości, P. Pabian strzelał  z prawej strony pola karnego w  tzw. „długi róg” ale piłka nie zmierzała w światło bramki.  W 62 min. w obrębie pola karnego Kowalczyk sfaulował Kubonia, za co arbiter odgwizdał rzut karny. Pewnym egzekutorem „jedenastki” okazał się Śliwa, który doprowadził do wyrównania.  Dwie minuty później spod linii autowej piłkę na 15 m. dograł Mytnik, Ogar sprytnie przepuścił ją, a ładny i mocny strzał Kubonia, równie ładną interwencją obronił Grzesicki. W  68  min. precyzyjne zagranie Gurgula z własnej połowy w pole karne przeciwnika, strzał głową Ogara okazał się minimalnie niecelny.  Na 10 min. przed końcem meczu rzut wolny wykonywał Ogar z prawej strony boiska, jego  dośrodkowanie spożytkował doświadczony M. Sacha, który mocnym strzałem głową zmusił do kapitulacji golkipera przyjezdnych i gospodarze objęli prowadzenie 2-1.
 Kiedy wydawało się, że takim rezultatem zakończy się ten mecz, w  90 min. po faulu na wysokości 17 m.  od bramki Kłosa, rzut wolny wykonywał Frankowski, po którego strzale obok muru, piłka znalazła drogę do bramki, a to zapewniło 1 pkt. Uszwi.  Rezultat zawodów:  2-2.