KŁOS: Rzepa – Małysa, Jakubas, J. Sacha, Banaś – Kuboń (46. Stolarz), Smaga, Czyż, Nowak (37. Mirek) – Bodzioch, Matura (46. Kutek).

Dunajec: Sumara (67. Kamiński) – Imburski (67. Kusion), Morys, Filipek, Frańczuk – Ł. Mucha, Bibro, Jarosz (46. Tarlaga), Gajdur (61. Skórka) – Brożek, Mastalerz.

|

|

– Gospodarze, którzy na 4 kolejki przed zakończeniem rozgrywek zapewnili sobie już awans do klasy okręgowej, gładko pokonali Kłosa Łysa Góra, który w bardzo mocno okrojonym składzie przystąpił do tego pojedynku. Od pierwszego gwizdka sędziego, miejscowi posiadali wyraźną przewagę, która przełożyła się na zdobyte gole, a piłkarze Dunajca trafiali do bramki Kłosa, aż dziewięciokrotnie.  W 11 min.  z lewej strony pola karnego Brożek dograł w pole karne do Imburskiego, który ubiegł wychodzącego z bramki Rzepę i trafił między słupki. W 19 min. gry Jarosz zacentrował w pole karne na 6 m. skąd główkował Bibro, ale nad poprzeczką. W 23 min. Kłos doprowadził do wyrównania: dwójkowa akcja Matura – Smaga, zakończona  pewnym strzałem tego ostatniego z 14 m.   Z wyrównującej bramki, przyjezdni nie cieszyli się  długo, bowiem już 3 min. później zespół Dunajca wyszedł na prowadzenie, kiedy to wykorzystali katastrofalny błąd w obronie Kłosa i Jarosz będąc sam na sam z Rzepą, nie dał mu szans do obrony, umieszczając piłkę tuż przy słupku.  W 32 min. indywidualna akcja Brożka, który z łatwością minął trzech zawodników Kłosa i technicznym strzałem po ziemi podwyższył na 3-1.  5 min. później Bibro  huknął bardzo mocno z dystansu na bramkę, nie dając  najmniejszych szans obrony Rzepie i było już 4-1.  Jeszcze przed przerwą gospodarze zmusili do kapitulacji golkipera Kłosa (39 min.) Brożek obsłużył idealnym podaniem  „w uliczkę” Mastalerza, który dopełnił tylko formalności, bez problemów posłał futbolówkę do siatki i było 5-1 dla Mikołajowic. Przewaga gospodarzy była bezdyskusyjna.

– Po zmianie stron, pierwszy atak Kłosa na bramkę rywala przyniósł efekt w postaci bramki, kiedy to wprowadzony po przerwie na plac gry Stolarz, wywalczył piłkę przy linii autowej, wbiegł z nią w pole karne i dostrzegł wychodzącego na czystą pozycję Bodziocha, do niego też zaadresował podanie, a młodzieżowiec Kłosa  trafił niemalże do pustej bramki i było 5-2.  W 57 min. meczu Bibro posłał piłkę w pole karne do Mastalerza, temu zaś nie przeszkadzała trudna pozycja do oddania strzału i z ostrego kąta posłał piłkę do bramki, ta po drodze odbiła się jeszcze od słupka i przekroczyła linię bramkową, 6-2.  Minutę później stuprocentową sytuację strzelecką zmarnował Czyż, który mając przed sobą tylko Sumarę, nie trafił w bramkę.  W 62 min. Ł. Mucha wykonywał rzut wolny na własnej połowie, zagrał piłkę nad obrońcami Kłosa, do której dopadł Brożek i  w sytuacji jeden na jeden z Rzepą, po raz drugi tego dnia wpisał się na listę strzelców.  W 79 min.  kolejny błąd w linii defensywnej Kłosa, przy wyprowadzaniu piłki z własnej połowy, został bezkarnie wykorzystany przez zawodników Dunajca, a konkretnie Mastalerza, który takich sytuacji nie marnuje i po raz kolejny tego dnia trafił do bramki Kłosa.  W 82 min.  pozostawiony w polu karnym bez  opieki Frańczuk  otrzymał podanie z głębi pola i z łatwością trafił między słupki, a rezultat spotkania w tym momencie brzmiał  9-2.  Na 3 min. przed końcem meczu, Stolarz znalazł się z piłką na wysokości 16 m.  jego mocny strzał pod poprzeczkę był nie do obrony dla Kamińskiego i tym samym napastnik Kłosa ustalił wynik meczu na  9-3.