Trudne wyzwanie przed Kłosem w meczu 4 kolejki

 

 

 

Kłos podejmie spadkowicza  z „okręgówki”

 

 

 

 Kłos Łysa Góra  –  Sokół Borzęcin Górny 

1.09. 2018 (Sobota)  godz. 17-00

 

 

   – W jednym z czterech sobotnich meczów czwartej kolejki na szczeblu brzeskiej klasy „A”, na boisku w Łysej Górze, miejscowy Kłos podejmie spadkowicza z klasy okręgowej, Sokół Borzęcin Górny.  Dla gospodarzy będzie to trudne przetarcie, bowiem w składzie przeciwnika jest jeszcze kilku doświadczonych zawodników, którzy dwa sezony temu rozgrywali mecze na poziomie IV ligi.  W minionym sezonie, Sokołowi zabrakło zaledwie 2 pkt. do tego by zachować ligowy byt w „okręgówce”. Nie udało uniknąć się jednak degradacji.  Przed rozpoczęciem bieżących rozgrywek, drużynę objął  Mirosław Bienias, który poprzednio pracował w Victorii Słomka.  Sobotni gospodarze przystąpią do tej potyczki bez Pawła Gurgula, który w ostatnim meczu w Grabnie nabawił się urazu kolana.  Od początku sezonu z tego samego powodu nie gra podstawowy zawodnik Kamil Kuboń, którego czeka zabieg artroskopii stawu kolanowego, a obowiązki zawodowe uniemożliwiają sobotni występ Rafałowi Stachelkowi.

  Po drużynach Poręby Spytkowskiej i Korony Niedzieliska, Sokół Borzęcin wydaje się  być jedną z tych ekip, które powalczą o awans na wyższy szczebel rozgrywkowy.

 Ostatnie spotkanie Kłosa Łysa Góra z Sokołem Borzęcin, miało miejsce  1 maja 2011 roku, w rundzie rewanżowej sezonu 2010 / 2011 (wtedy to zawodnicy z Borzęcina wywalczyli awans),  na boisku Kłosa padł remis 2-2.

 

Początek sobotniego pojedynku o godz. 17-00

Zapraszamy!

 

Pozostałe mecze 4 kolejki:

 

Korona Niedzieliska – Poręba Spytkowska  (Sobota) godz. 17-00

Victoria Porąbka Usz. – Strażak Mokrzyska / Szczepanów  (Sobota) godz. 17-00

Victoria Bielcza – Tymon Tymowa  (Sobota) godz. 17-00

Jedność Paleśnica – Spółdzielca Grabno (Niedziela) godz. 14-00

Uszew – Pogórze Gwoździec (Niedziela) godz. 16-00

Iva Iwkowa – Start Biadoliny Szlacheckie (Niedziela)  godz. 17-00