Strzelcy klasy „A”

 

 

 

 Zestawienie strzelców  klasy „A”   (Brzesko)

 

 

 

 Klasyfikacja strzelców klasy „A”  po 12 kolejkach

(Stan na dzień  23.10.2017)

 

 

Michał Waśko (Arkadia Olszyny) 14
Patryk Waśko (Arkadia Olszyny) 11
Dawid Wójcik (Iskra Łęki) 9
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 9
Dawid Curyło (Iskra Łęki) 9
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 9
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica)  9
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 8
Piotr Budyn (Arkadia Olszyny) 8
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 8
Rafał Policht (Korona Niedzieliska) 6
Adrian Gurgul (Start Biadoliny Szlach.) 6
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 6
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska Szczepanów) 6
Mariusz Zych (Poręba Spytkowska) 5
Kewin Gurgul (Poręba Spytkowska) 5
Paweł Fejkiel (Victoria Porąbka Usz.) 5
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 5
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 5
Kamil Klecki (Poręba Spytkowska) 5
Bartłomiej Bodzioch  (Start Biadoliny Szlach.) 5
Sebastian Leś (Victoria Porąbka Usz.) 5
Karol Waśko (Arkadia Olszyny) 5
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 5
Przemysław Franczyk (Pogórze Gwoździec) 4
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 4
Jakub Bieniek (Pogórze Gwoździec) 4
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 4
Igor Kostecki (Iskra Łęki) 4
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska)  4
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 4
Ireneusz  Cisak (Mokrzyska Szczepanów) 4
Jakub Hebda (Korona Niedzieliska) 4
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 4
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 4
Marcin Franczyk (Uszew) 3
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 3
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 3
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Daniel Dudek (Pogórze Gwoździec) 3
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 3
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 3
Mateusz Nowak (Arkadia Olszyny) 3
Mateusz Góra (Poręba Spytkowska) 3
Robert Krakowski (Temida Złota) 3
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 3
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 3
Szczepan Goryczko (Poręba Spytkowska) 3
Kacper Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska Szczepanów) 2
Daniel Waśko (Arkadia Olszyny) 2
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 2
Damian Tryliński (Uszew) 2
Stanisław Pałka (Start Biadoliny Szlach.) 2
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 2
Konrad Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 2
Wojciech Drużkowski (Temida Złota) 2
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 2
Marcin Meller (Tymon Tymowa)  2
Piotr Pabian (Uszew) 2
Konrad Rams (Uszew) 2
Szymon Więcek (Arkadia Olszyny) 2
Karol Góra (Uszew) 2
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 2
Bartłomiej Pachota (Temida Złota) 2
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 2
Wojciech Kukla (Uszew) 1
Sebastian Gucwa (Jedność Paleśnica) 1
Hubert Strugała (Poręba Spytkowska) 1
Bieniek Mateusz (Poręba Spytkowska) 1
Arkadiusz Zydroń (Iskra Łęki) 1
Andrzej Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 1
Adrian Jaszczyński (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Babraj (Tymon Tymowa) 1
Michał Kusiak  (Iskra Łęki) 1
Dominik Guzik (Iskra Łęki) 1
Adrian Serwatka (Poręba Spytkowska) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska Szczepanów) 1
Jakub Ogar (Mokrzyska Szczepanów) 1
Robert Skirło (Iva Iwkowa) 1
Patryk Serafin (Iva Iwkowa)  1
Daniel Biłos (Temida Złota) 1
Krystian Baran (Uszew) 1
Kacper Jaworski (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Mularz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 1
Arkadiusz Mazur (Korona Niedzieliska) 1
Tomasz Piątek (Korona Niedzieliska)  1
Wojciech Gnyla (Iva Iwkowa) 1
Paweł Bodura  (Victoria Porąbka Usz.) 1
Adam Wołek (Start Biadoliny Szlach.)  1
Mateusz Mikosz  (Temida Złota) 1
Kamil Piech (Temida Złota) 1
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 1
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 1
Szczepan Rzepa (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Piotr Brzęk  (Pogórze Gwoździec) 1
Paweł Kusiak (Iskra Łęki) 1
Grzegorz Musiał (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Pabian (Start Biadoliny Szlach.) 1
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 1
Tomasz Chmielarz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Mateusz Frankowski (Uszew) 1
Mateusz Marek (Iva Iwkowa) 1
Marek Kuboń (Arkadia Olszyny) 1
Sławomir Dumana (Tymon Tymowa) 1
Sławomir Kural (Kłos Łysa Góra) 1
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Michał Zych (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 1
Paweł Wolsza (Iskra Łęki) 1
Mateusz Kizior (Iskra Łęki) 1
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 1
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Kamil Niewola  (Uszew) 1
Dariusz Baca  (Arkadia Olszyny) 1
Kamil Borowiec (Arkadia Olszyny) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1

 

             Opracował:  Jakub Bujak