Wysokie zwycięstwo Kłosa w ostatnim sparingu z ligowym rywalem

Spółdzielca Grabno  –  Kłos Łysa Góra  1-5  (0-2)

1-5 Ogar

Widzów: 40

KŁOS: Rzepa – Matura, Niemiec, J. Sacha, Hebda (46. Nowak) – K. Sacha (46. Koczwara), Marmol, Widło, Kutek – Śliwa, Ogar.

Grał także: Stachelek.

–  W ostatnim sparingu przed rundą rewanżową, podopieczni trenera Mariusza Sachy, zawodnicy Kłosa rozprawili się w wyjazdowej grze kontrolnej ze Spółdzielcą Grabno w stosunku 1-5, z którym rywalizuje w lidze.  Do przerwy łysogórscy zawodnicy strzelili dwie bramki; najpierw strzał Śliwy sprzed pola karnego dobił Ogar, zaś kilka minut później Śliwa będąc z prawej strony pola karnego posłał futbolówkę w tzw. „długi róg” i było 2-0 na korzyść Kłosa.  W drugiej odsłonie wykorzystali błędy w obronie zespołu z Grabna i dołożyli jeszcze trzy trafienia.  Miejscowi zdobyli honorową bramkę, której autorem był R. Morys.

W najbliższą niedzielę (22.03.2015) o godz. 11-00  Kłos podejmie na własnym obiekcie Victorię Bielcza.  Stawką tego meczu będą już ligowe punkty.