Brawa dla Prezesów oraz decyzje w sprawie zarządu.

9Zgodnie z zapowiedzią, w ubiegłą sobotę odbyło się zebranie mające na celu przedstawienie sprawozdania z dokonanych inwestycji, stanu finansów oraz planów na najbliższą przyszłość.

Prezes klubu wraz z przewodniczącym zebrania – w tej roli Piotr Matura, przedstawili zebranym dokonane przez ostatnie 8 lat inwestycje na rzecz klubu, jednocześnie przywołując kwestie finansowania m.in. sponsorów czy dotację z instytucji samorządowych oraz wykonawców wielu prac w osobach samych piłkarzy, za co jeszcze raz zawodnikom dziękowano.

Sprawozdanie najpierw poddano komentarzom obecnych a w rezultacie jednogłośnie przyjęto poprzez głosowanie.
W ten sam sposób, po szczegółowym wyjaśnieniu istoty sprawy, do statutu wprowadzono zmiany, które pozwolą na łatwiejsze zdobywanie finansów ze środków publicznych.

W drugiej części zebrania zgromadzeni członkowie klubu wybrali poprzez jawne głosowanie nowy zarząd oraz komisję rewizyjną. Funkcję zostały wybrane przez samych członków poszczególnych sekcji.

Zarząd klubu:
Prezes : Wacław Batko
V-ce prezes: Mariusz Sacha
V-ce prezes ds. finansowych: Piotr Matura
Sekretarz : Jakub Bujak
Członek zarządu : Andrzej Kutek

Komisja rewizyjna:
Zbigniew Kural
Przemysław Kural
Krzysztof Sacha

Zapewne bardzo miłym akcentem zakończyło się sobotnie spotkanie. Obecny na spotkaniu długoletni prezes i trener – Pan Jerzy Sacha został uhonorowany okolicznościową pamiątką z wyrazami uznania i podziękowania za zasługi dla klubu i wychowywanej młodzieży, a także otrzymał tytuł honorowego prezesa klubu. Pan Jerzy pokrótce streścił lata swojej pracy za co został nagrodzony gromkimi brawami.

Na zebraniu obecny był także Sołtys Wsi p. Roman Sacha oraz Starosta brzeski p. Andrzej Potępa, również oni zostali wyróżnieni podziękowaniami za dotychczasowe wspieranie klubu.

[nggallery id=7]