Rundę rewanżową w klasie „A” czas zacząć !

 

 

Inauguracja piłkarskiej wiosny w klasie „A”  w najbliższy weekend

 

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Strażak Mokrzyska / Szczepanów

24. 03. 2018  (Niedziela)  godz. 11-00

 

   – Po ponad czteromiesięcznej przerwie, powracamy na ligowe podwórka. W najbliższy weekend zainaugurowana zostanie runda wiosenna na szczeblu brzeskiej klasy „A”.  W pierwszym tegorocznym meczu, drużyna Kłosa podejmie na własnym terenie Strażak Mokrzyska / Szczepanów.  Najbliższy przeciwnik Kłosa,  zimę spędził na wysokiej, trzeciej pozycji w ligowej tabeli, mając w swoim dorobku 26 pkt. na co złożyło się  8 zwycięstw, 2 remisy i 3 porażki.  Podopieczni grającego trenera Jarosława Święcha tracą pięć punktów do lidera z Borzęcina i  cztery punkty do drugiej Korony Niedzieliska i w niedzielnym pojedynku to „Strażacy” są faworytem.  W rundzie jesiennej najczęściej do siatki przeciwnika trafiał Paweł Kowalczyk (4 trafienia) i to on jest najskuteczniejszym zawodnikiem Strażaka.

  W ekipie Kłosa sytuacja kadrowa na rundę wiosenną jest bardzo trudna, bowiem aż siedmiu (!!!) zawodników którzy występowali na wiosnę, nie ujrzymy już w składzie ekipy z Łysej Góry: poważne kontuzje kolana wykluczają z gry Grzegorza Widło, Pawła Gurgula i Kamila Kubonia. Kontuzji kostki nabawił się Michał Malec podczas sparingu z Siemiechowem. Poza granicę kraju wyjechali zaś: Kacper Książek i Michał Mytnik. Treningów z drużyną nie wznowił Szczepan Rzepa, co oznacz wobec tych poważnych ubytków kadrowych, długą i trudną rundę rewanżową dla Kłosa, w walce o zachowanie ligowego bytu na przyszły sezon.

  Po raz ostatni, obie drużyny spotkały się  15.08. 2018, w meczu pierwszej kolejki sezonu 2018 / 2019, na boisku w Szczepanowie, lepsi okazali się zawodnicy rezerw Strażaka, którzy pokonali Kłosa 2-0.   Początek niedzielnego pojedynku o godz. 11-00.  

Zapraszamy!

 

Pozostałe mecze 14 kolejki:

(23/24. 03. 2019)

 

Poręba Spytkowska – Sokół Borzęcin (Sobota) godz. 15-00

Pogórze Gwoździec – Spółdzielca Grabno (Sobota) godz. 15-00

Korona Niedzieliska – Start Biadoliny Szlach. (Sobota) godz. 15-00

Victoria Bielcza – Iva Iwkowa (Sobota) godz. 15-00

Uszew – Victoria Porąbka Uszewska (Sobota) godz. 15-30

Tymon Tymowa – Jedność Paleśnica (Niedziela) godz. 13-00