Runda jesienna w regionie (nie) zakończona…

 

 

Informacje dotyczące zaległych meczów w klasie „A”

 

 

  – Pomimo tego, że w miniony weekend (28/29. 10.br) rozegrana została  ostatnia (trzynasta) kolejka rundy jesiennej na szczeblu brzeskiej klasy „A”, tylko sześć zespołów rozegrało wszystkie swoje dotychczasowe mecze i teraz spokojnie mogą wyczekiwać okresu przygotowawczego, a w tym momencie rozpocząć przerwę między rozgrywkami, wśród nich znalazły się: Arkadia Olszyny, która bez względu na rezultaty zaległych pojedynków Korony Niedzieliska i Poręby Spytkowskiej pozostanie samodzielnym liderem rozgrywek, Jedność Paleśnica, Kłos Łysa Góra, Start Biadoliny Szlach., Pogórze Gwoździec i beniaminek tegorocznych rozgrywek Strażak Mokrzyska / Szczepanów.     Pozostałe osiem drużyn zaległości nadrabiać będzie w listopadzie, o ile zezwoli na to pogoda.  Niezwykle pracowitym miesiącem może okazać się listopad dla drużyny Temidy Złota, która ma aż trzy zaległe mecze z rundy jesiennej bieżących rozgrywek, co oznacza że zawodnicy ze Złotej najpóźniej rozpoczną przerwę między rundą jesienną a wiosenną, a i przerwa między rozgrywkami będzie dla nich  najkrótsza. Po dwa zaległe mecze mają: Iva Iwkowa oraz Poręba Spytkowska. Po jednym do rozegrania zaś mają: Korona Niedzieliska, Victoria Porąbka Uszewska, Tymon Tymowa, Uszew i Iskra Łęki.  W związku z tym że nieuniknione są przetasowania w ligowej tabeli poprzez rozegranie zaległych pojedynków, podsumowanie rundy na szczeblu rozgrywek klasy „A” oraz analiza tabeli,  siłą rzeczy przesuwa się na termin późniejszy.

 

 Zestawienie zaległych spotkań rundy jesiennej  w klasie „A”  (Brzesko):

(W nawiasie obok meczu, nr kolejki w której miał on się pierwotnie odbyć)

 

(2) Uszew – Korona Niedzieliska   4.11.2017 (Sobota) godz. 11-00

(3) Poręba Spytkowska – Iva Iwkowa  5.11.2017 (Niedziela) godz. 14-00

(3) Temida Złota – Victoria Porąbka Usz.   5.11.2017 (Niedziela) godz. 14-00

(8) Temida Złota – Poręba Spytkowska   12.11.2017 (Niedziela)  godz. 13-00

(13) Iva Iwkowa – Temida Złota   18.11.2017 (Sobota) godz. 13-00

(13) Iskra Łęki – Tymon Tymowa  –  termin nieznany

 

Poniżej zestawienie zaległych spotkań w regionie,  w poszczególnych klasach rozgrywkowych:

 

 

Klasa okręgowa  (Brzesko – Bochnia):

 

(7) Rylovia Rylowa -Sokół Maszkienice  11.11.2017 (Sobota)  godz. 13-00

(7) Pagen Gnojnik – Strażak Mokrzyska  11.11.2017 (Sobota)  godz. 13-00

(7) Jadowniczanka Jadowniki – Orzeł Dębno  11.11.2017 (Sobota)  godz. 13-00

(7) Okocimski Brzesko – Naprzód Sobolów  11.11.2017 (Sobota)  godz. 13-00

(12) Pagen Gnojnik – Olimpia Kąty  18.11.2017 (Sobota) godz. 13-00

(12) Sokół Maszkienice – Okocimski Brzesko   – termin nieznany

 

 

Klasa „B”  (Brzesko):

 

(1) Victoria Bielcza – Grom Sufczyn  4.11.2017 (Sobota)  godz. 14-00

(1) Jadowniczanka II Jadowniki – Spółdzielca Grabno  5.11.2017 (Niedziela)  godz. 14-00

(1) Orzeł Lewniowa – Orzeł II Dębno  5.11.2017 (Niedziela)  godz. 14-00

(6) Spółdzielca Grabno – Pogoń Biadoliny Radłowskie  11.11.2017  (Sobota)  godz. 13-00

(6) Jadowniczanka II Jadowniki – Orlik Szczurowa  12.11.2017 (Niedziela)  godz. 13-00

(6) Grom Sufczyn – Orzeł II Dębno  12.11.2017 (Niedziela)  godz. 13-00

(7) Jadowniczanka II Jadowniki – Jastrząb Łoniowa  19.11.2017 (Niedziela)  godz. 13-00

(10) Błękitni Przyborów – Jadowniczanka II Jadowniki  – termin nieznany

(11) Jadowniczanka II Jadowniki – Victoria Bielcza   – termin nieznany

(11) Grom Sufczyn – Błękitni Przyborów – termin nieznany

 

 

                               sporządził:  Jakub Bujak