Rozpoczynamy nowy sezon w Keeza „A” klasie

 

 

 

Kłos uda się do Paleśnicy na mecz I kolejki nowego sezonu

 

 

Jedność Paleśnica  –  Kłos Łysa Góra

14. 08. 2021 (Sobota)  godz. 15-00

 

–  Po 49 dniach przerwy, kibice będą mogli ponownie emocjonować się  pojedynkami ligowymi i spotkaniami o stawkę, bowiem w najbliższy weekend  zainauguruje nowy sezon Keeza „A” klasa (Brzesko).   Dla zawodników Kłosa Łysa Góra,  podopiecznych Piotra Matury,  terminarz  na  początek przyniósł  wymagającego rywala, bo takim jest bez wątpienia Jedność Paleśnica, którą kieruje od lat  Robert Kraj.  Niedawno zakończony  sezon był bardzo udany dla  zawodników z gminy Zakliczyn, którzy na finiszu rozgrywek zajęli wysokie drugie miejsce gromadząc na swoim koncie  64 pkt. na co złożyło się  20 zwycięstw, 4  remisy oraz 4 porażki.  Jedność Paleśnica, po Koronie Niedzieliska która awansowała do klasy okręgowej z 1 miejsca,  była drugim najskuteczniejszym zespołem ubiegłego sezonu zdobywając  97 goli (Korona zdobyła ich 118).   Po zakończonym sezonie 2020 / 2021  otworzyła się szansa na uzyskanie awansu do klasy okręgowej, walcząc w  dwumeczu barażowym z  Ceramiką Muchówka  (A klasa Bochnia),  jednak tego dwumeczu  zawodnicy z Paleśnicy nie rozstrzygnęli na swoją korzyść. W Paleśnicy padł remis 4-4,  zaś w Muchówce zwyciężyła Ceramika i to ona zapewniła sobie awans do okręgówki.

  Drużyna Kłosa przygotowująca się do nowego cyklu rozgrywkowego rozegrała trzy mecze kontrolne, oraz mecz w I rundzie  okręgowego Pucharu Polski w którym przegrali 1-4 z Sokołem Maszkienice.  W meczach kontrolnych Kłos poniósł porażkę  4-8 z Wiślanymi Wola Przemykowska,  przegrał także z Victorią Koszyce Małe 1-3, a na koniec przygotowań pokonali Orła Lisia Góra 6-2.

 

 Początek meczu inaugurującego nowy sezon rozgrywkowy  o godz. 15-00 w Paleśnicy

Zapraszamy!

 

Pozostałe mecze 1 kolejki w Keeza „A” klasie  (Brzesko):

Temida Złota – Iva Iwkowa  (Sobota,  godz. 15-00)

Uszew – Pogórze Gwoździec  (Sobota, godz. 17-00)

Olimpia Kąty – Arkadia Olszyny  (Niedziela, godz. 16-00)

Spółdzielca Grabno – Victoria Porąbka Usz.  (Niedziela,  godz. 17-00)

Tymon Tymowa – Pagen Gnojnik  (Niedziela,  godz. 17-30)

Victoria Bielcza – Grom Sufczyn  (24. 08. 2021,  Wtorek, godz. 17-30)