Remis Kłosa w pojedynku z Arkadią Olszyny

Nr 9

 

 

Wyjazdowy remis Kłosa w Olszynach z miejscową Arkadią

 

 

Arkadia Olszyny  –  Kłos Łysa Góra  1-1 (0-1)

Bramki:

0-1 Śliwa ’15

1-1  K. Waśko ’63

Widzów: 60

Żółte kartki: Krakowski (Arkadia) – K. Sacha, Marmol, Nowak, Koczwara (Kłos).

Sędziował: Jakub Kądzielawa (KS Bochnia).

KŁOS: Rzepa – Widło, Matura, J. Sacha, Nowak (76. Mirek) – Smaga (46. Koczwara), Marmol, Płaneta, K. Sacha (60. Bodzioch) – Ogar, Śliwa.

Arkadia: Ł. Jakosz – Borowiec, Majzner, J. Kuboń, M. Kuboń – D. Waśko, M. Jakosz, Krzystyniak, Owca – K. Waśko, Krakowski.

-df

  – Pojedynek dziesiątej serii o mistrzostwo brzeskiej klasy ‚A’ pomiędzy Arkadią a Kłosem zakończył się sprawiedliwym remisem. W pierwszym kwadransie meczu nieco więcej z gry mieli gospodarze, jednak to Kłos objął prowadzenie (15 min.), po tym jak przytomnie i szybko rzut wolny z lewej strony boiska wznowił Ogar, który „uruchomił” dokładnym podaniem Śliwę, który z 14 m precyzyjnym strzałem po ziemi w długi róg zmusił do kapitulacji Ł. Jakosza. W 26 min. z prawej strony pola karnego uderzał K. Waśko, ale nad poprzeczką. W 44 min. z rzutu rożnego centrował w pole karne Smaga, ładnym strzałem z powietrza popisał się Śliwa, piłkę zmierzającą do bramki wybił z linii bramkowej obrońca Arkadii.

 W 62 min. gry sprzed pola karnego, D. Waśko usiłował zaskoczyć Rzepę, ale po jego uderzeniu piłka poszybowała nad poprzeczką. Minutę później miejscowi doprowadzili do wyrównania;  centra K. Waśki z prawej strony boiska…  wylądowała w bramce Kłosa, piłka wpadła „za kołnierz” Rzepie.  W 67 min. z rzutu rożnego wrzucał K. Waśko, z 7 m. główkował Krzystyniak, ale niecelnie. W 73 z 19 m. z rzutu wolnego na bramkę strzelał Płaneta, jego próbę odbił Ł. Jakosz, a dobitkę Marmola golkiper już schwytał. Remis nie krzywdzi żadnej ze stron.

Najbliższy mecz: Kłos Łysa Góra – Iskra Łęki  26.10.2014 (Niedziela) godz. 15-00

Treningi: Wtorek i piątek  godz. 19-00

Pozostałe mecze 10 kolejki:

Sokół Maszkienice – Iva Iwkowa 4-0

Iskra Łęki – Spółdzielca Grabno 5-1

Poręba Spytkowska – Victoria Porąbka Usz. 4-2

Olimpia Kąty – Strażak Mokrzyska 3-3

Victoria Bielcza – Piast Czchów przełożony na 15.11.2014

Tymon Tymowa – Olimpia Bucze 0-2

T A B E L A