Porażka z Siemiechowem w meczu sparingowym

Kłos Łysa Góra  –  WKS  Siemiechów  1-2 (0-1)

Widzów: 40

Sędziował: D. Sobczyk (KS Brzesko)

KŁOS: Michalik – Damian Śliwa, Marmol, Kumorek, Chrapusta – Gala, Bodzioch, Knap, M. Kutek, Świstak – Stypka.

Grali także: Tyrkiel, Krzysztofiak, Nosek, Sowa, K. Kuboń, Malec, Dawid Śliwa.

– W kolejnym meczu kontrolnym, drużyna Kłosa Łysa Góra poniosła porażkę na własnym terenie z przedstawicielem  tarnowskiej klasy „A”  WKS Siemiechów w stosunku 1-2.  Mimo iż z przebiegu całego spotkania gospodarze prowadzili grę i częściej gościli pod bramką gości, nie zdołali rozstrzygnąć pojedynku na swoją korzyść, za to zespół z Siemiechowa skrzętnie wykorzystał dwa błędy w defensywie Kłosa i obie bramki zdobył po rzutach karnych po faulach miejscowych defensorów. Do przerwy goście prowadzili 0-1, kiedy stały fragment gry zamienili na bramkę w 38  min. Do wyrównania doprowadził tuż po zmianie stron Jakub Stypka, który po tym jak Kłos wznawiał grę z autu, otrzymał piłkę w pole karne i strzałem w „krótki słupek” zdobył gola.

Warto zaznaczyć, że od utraty bramek, przyjezdnych ratował: słupek, po strzele Dariusza Knapa w 22 min., oraz poprzeczki kiedy to z rzutu wolnego w obramowanie bramki trafił Damian Śliwa w 41  min. a w drugiej połowie sprzed pola karnego uderzył Mateusz Kutek i piłka obiła poprzeczkę bramki Siemiechowa.

W kolejnym pojedynku, Kłos podejmie Wiślanie Wola Przemykowska  (12. 05. 2020)  –godz. do  ustalenia