Olimpia Bucze  –  Kłos Łysa Góra   9-4  (4-2)

Jakub Stypka 3x

Sławomir Kural 1x – z rzutu karnego

KŁOS: Michalik – Chrapusta, Malec, Marmol, Nosek – Bodzioch, Kural, Tyrkiel, Kędroń, Krzysztofiak – Stypka.

Grali także: Michałek, Sowa, Bujak.

– W swoim trzecim meczu kontrolnym, odmłodzony zespół Kłosa poniósł wysoką porażkę z Olimpią Bucze w stosunku 9-4.  Choć jako pierwsi prowadzenie w tym meczu objęli gracze Kłosa, w 18 min. rzut karny podyktowany za faul na Bodziochu, zamienił Kural.  Jednak gospodarze pod wodzą nowego trenera Kamila Pawlaka (niegdyś zawodnika tarnowskiej Unii), który obowiązki trenerskie dzielił będzie także z grą na boisku, strzelili szybko trzy bramki i było 3-1.  Jeszcze przed przerwą obie drużyny dołożył po jednym trafieniu i na przerwę schodziły przy rezultacie 4-2.

Po zmianie stron, Olimpia w pełni kontrolowała przebieg pojedynku, skrzętnie wykorzystując rażące błędy Kłosa w obronie co pozwoliło gospodarzom na zdobycie pięciu bramek w drugiej części spotkania.  Rezultat po końcowym gwizdku:  9-4.

Następny sparing:

Kłos Łysa Góra – Victoria Słomka  (7. 03. 2020) godz. 15-00   – boisko w Biadolinach Radłowskich