Podział punktów w pojedynku z Victorią Bielcza

golkiper

 

 

  Remis z Victorią Bielcza

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Victoria Bielzca 1-1 (1-1)

Bramki:

0-1 Pabian ’41

1-1 Śliwa ’44

Widzów: 90

Żółte kartki: Mirek, Nosek, Marmol (Kłos) – Paleczek (Victoria).

Sędziował: Jarosław Nosek (Tarnów)

KŁOS: J. Batko – Matura, Jakubas, Mirek, Nosek – P. Nowak, Śliwa, Drużkowski (87. M. Sacha), Czyż (76. Baca) – Smaga (61. K. Sacha), Marmol.

Victoria: Książek – Pabian, Ł. Nowak, Baran, Kuk – Gibała, Łazarz, S. Pałka, Rogusz – Buch Golik (46. Paleczek).

  –  W sobotnim meczu pomiędzy Kłosem i Victorią padł remis, który na pewno nie krzywdzi żadnej z drużyn. Pojedynek miał wyrównany charakter, swoje okazje do zdobycia bramek mieli gospodarze i goście. Już po wznowieniu gry przez Victorię, Marmol wytrącił piłkę spod nóg obrońców przyjezdnych i znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem  gości, ale trafił w niego. W 22 min. meczu z ok. 15 m. na bramkę Kłosa uderzał Golik, ale piłka minęła słupek bramki, chwilę później kontratak przeprowadzili miejscowi, w dogodnej sytuacji nie trafił Smaga.  W 34 min. rzut rożny wykonywał Buch, którego dośrodkowania nie potrafił wykorzystać Pabian, który w polu karnym nie zdołał skierować piłki do bramki.  W 40 min. Buch zagrał do Łazarza, który mimo asysty dwóch obrońców Kłosa zdołał  oddać strzał w długi róg, ale w tej sytuacji niecelnie.  Minutę później było już 0-1 dla drużyny z Bielczy; po kolejnym rzucie rożnym egzekwowanym przez Bucha, Pabian celnie główkował i ulokował piłkę tuż przy słupku, otwierając wynik spotkania. Odpowiedź miejscowych była bardzo szybka, bo 3 minuty później doprowadzili do wyrównania: z prawej strony boiska, w pole karne piłkę wrzucił Drużkowski, główkę Matury odbił przed siebie Książek, ale wobec dobitki Śliwy, golkiper Victorii był już bezradny i zmuszony był sięgnąć do bramki po piłkę.

 – Po zmianie stron, obraz gry nie uległ większym zmianom, gra była nadal wyrównana. W 56 min. z okolic prawego narożnika pola karnego z wolnego strzelał Buch, ale nad poprzeczką, a w 71 min. z boku pola karnego na 8 m. zagrał Łazarz, do Bucha, lecz ten minął się z piłką.  W 78 min. Śliwa ograł obrońcę Victorii podał na 16 m. do Drużkowskiego, którego strzał minął poprzeczkę.  W 82 min. idealnie w uliczkę zagrał Śliwa do Marmola, który znalazł się jeden na jeden z Książkiem, w tej sytuacji napastnik Kłosa trafił futbolówką w bramkarza  przyjezdnych.

Trening:  13.09.2013 (Piątek)  godz. 19-00

Kolejny mecz: Pogórze Gwoździec – Kłos Łysa Góra  15.09.2013 (Niedziela)  godz. 14-00