Podział punktów w meczu Kłos – Temida

 

 

 

Obiecująca tylko pierwsza połowa…

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Temida Złota  1-1  (1-0)

 

 

Bramki:

1-0 Śliwa ’21

1-1 Grzegorz Widło ’54  -samobójcza

 

Sędziował: D. Gnutek (Bochnia)

Żółte kartki: Stachelek, Berezowski (Kłos) – Bodziony, A. Sacha, Baka, Drużkowski, Jaje, J. Mazgaj (Temida).

Widzów: 80

 

 

KŁOS: Rzepa – Widło, Matura, Nowak (78. M. Sacha), Gaczoł – Mytnik, Berezowski (74. Czyż) , Kuboń, Stachelek, Ogar – Śliwa.

 

Temida: P. Mazgaj – Potoczek, Kopytko, Jaje, Biłos – Piech (46. Krakowski), Baka, Bodziony, B. Pachota – Drużkowski (88. Serafin), A. Sacha (83. J. Mazgaj).

 

 

  – Podziałem punktów zakończył się pojedynek drużyn z dolnej części tabeli, u gospodarzy pozostał na pewno spory niedosyt po tym meczu, bowiem już w pierwszej części spotkania była realna szansa na to by przesądzić o jego losach.  Nim Damian Śliwa strzelił  gola na 1-0 w 21 min.  gospodarze ostrzelali bramkę, której strzegł P. Mazgaj;  Stachelek trafił w spojenie z rzutu wolnego, Śliwa trafił w słupek, a i dosłownie o centymetry chybił w w 13 min. i mogło być już po meczu.  Pierwsze trzy kwadranse przebiegały wyraźnie pod dyktando miejscowych, którym w decydujących momentach akcji ofensywnych brakowało szczęścia.  Do przerwy rezultat spotkania brzmiał 1-0 na korzyść gospodarzy.

 Po zmianie stron, gra Kłosa pozostawiała sporo do życzenia, w defensywę drużyny wkradła się nonszalancja, która doprowadziła do utraty bramki w 54 min. kiedy to na strzał w polu karnym zdecydował się Baka,  piłka odbiła się jeszcze od Grzegorza Widło, zmieniła kierunek lotu, zupełnie myląc Rzepę, nie dając żadnych szans na skuteczną interwencję i w tym momencie zrobiło się 1-1.

 

Najbliższy mecz:  Strażak Mokrzyska / Szczepanów  –  Kłos Łysa Góra  22.10. 2017 (Niedziela) godz. 15-00

 

 

Pozostałe mecze 11 kolejki:

 

Iskra Łęki – Arkadia Olszyny 1-2

Poręba Spytkowska – Uszew 2-2

Jedność Paleśnica – Tymon Tymowa 0-2

Korona Niedzieliska – Strażak Mokrzyska / Szczepanów 2-2

Pogórze Gwoździec – Start Biadoliny Szlach. 0-2

Iva Iwkowa – Victoria Porąbka Usz. 1-1