Podsumowanie przygotowań seniorów Kłosa do rundy wiosennej

terminarz
Przygotowania za nami.
Rundę wiosenną czas zacząć!

 

 

www.klos.malopolska.pl

– Po ponad czteromiesięcznej przerwie, rozgrywki wznowi brzeska „A” klasówka. Kibice, oraz zawodnicy z upragnieniem czekają na pierwszy gwizdek arbitra, który tym samym rozpocznie drugą odsłonę sezonu piłkarskiego 2014 / 2015.

Seniorska kadra piłkarzy Kłosa na półmetku rozgrywek plasuje się na 8. miejscu w ligowej tabeli. Celem drużyny, który przyjęto przed rozpoczęciem sezonu było (jest) zajęcie bezpiecznego miejsca w lidze, które pozwoli w przyszłym cyklu rozgrywkowym występować w tej samej klasie. Po rundzie jesiennej śmiało można uznać iż ten plan został wykonany w 50 %.   Do rundy rewanżowej, podopieczni grającego trenera Mariusza Sachy, przygotowywali się trenując dwa razy w tygodniu: były to zajęcia na siłowni połączone z biegami w terenie, oraz treningi w hali sportowej ZSTiO w Łysej Górze, bądź na miejscowym obiekcie orlika. Jedyną zmianą kadrową na tą rundę będzie przejście do Spółdzielcy Grabno, Janusza Kubonia, na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

 

logo

Mecze kontrolne:

 

Start Biadoliny Szlach. – Kłos Łysa Góra 5-2

Rylovia II Rylowa – Kłos Łysa Góra 2-0

Błękitni Przyborów – Kłos Łysa Góra 2-6

Spółdzielca Grabno – Kłos Łysa Góra 1-5

 

Sparingi na obiekcie orlika:

 

Kłos Łysa Góra – Zryw Wielka Wieś 11-7

Kłos Łysa Góra – Temida Złota 9-8

 

 

W pierwszym pojedynku o ligowe punkty, Kłos podejmie na własnym obiekcie Victorię Bielcza, z którą przegrał wysoko 4-1 na boisku w Bielczy.   Pierwszy gwizdek w tym roku, na stadionie Kłosa w niedzielę o godz. 11-00.

Zapraszamy!

T E R M I N A R Z