Po raz ostatni w sezonie 2015 / 2016

Mecz pilka

 

 

Na zakończenie rozgrywek, wyjazdowy mecz w Gwoźdźcu.

 

 

Pogórze Gwoździec  –  Kłos Łysa Góra

5.06.2016 (Niedziela)  godz. 17-00

Wyjazd zawodników o godz. 15-50

 – W niedzielne popołudnie rozegrane zostaną ostatnie mecze w sezonie 2015 / 2016 na szczeblu brzeskiej klasy „A”, która wyłoni ostatecznie mistrza w tej klasie rozgrywkowej, bowiem na jedną kolejkę przed finiszem rozgrywek, lider Strażak Mokrzyska (63 pkt.) ma 2 pkt. przewagi nad Victorią Porąbka Usz.  W ostatnim meczu sezonu „Strażacy” podejmą na własnym obiekcie, przedostatnią w tabeli Iskrę Łęki.  Trudniejsze zadanie czeka Victorię, która w tym dniu na wyjeździe zmierzy się z Porębą Spytkowską.  Jednak, dopóki piłka w grze…

 – Przeciwnikiem Kłosa Łysa Góra w ostatniej grze o ligowe punkty będzie Pogórze Gwoździec, które na półmetku sezonu z dorobkiem 11 pkt. zajmowało 12 miejsce.  Runda wiosenna jest bardzo udana dla zawodników z gminy Zakliczyn, bowiem do zdobyczy z jesieni, zawodnicy Pogórza dołożyli jeszcze 22 pkt. co w sumie daje 33 „oczka” i przekłada się na 9 lokatę w ligowej tabeli, a bilans bramkowy drużyny to: 53-64.  W zaległym meczu 22 kolejki, rozegranym 1.06.2016, Pogórze rozprawiło się na własnym terenie z Porębą Spytkowską 4-2, a wcześniej w weekend odniosło wyjazdowe zwycięstwo nad Błękitnymi Przyborów 0-3.

 – Trudna przeprawa czeka zawodników Kłosa w niedzielne popołudnie, w ostatnim meczu kończącego się już sezonu. Pogórze jest przeciwnikiem niewygodnym i już niejednokrotnie pokazało, że potrafi wygrywać z najlepszymi.  Z resztą, spory dorobek punktowy dziełem przypadku nie jest. Wszystko wskazuje na to, że tego dnia do meczu Kłos przystąpi niemalże w optymalnym składzie, poza Pawłem Płanetą, który od miesiąca leczy kontuzjowaną kostkę i po meczu z Koroną Niedzieliska, dla tego zawodnika sezon już wtedy się zakończył. Po uraz do gry wracają natomiast: Mariusz Sacha i Patryk Nowak.  W ostatnim pojedynku pomiędzy Kłosem, a Pogórzem padł remis 2-2, pomimo że Kłos prowadził na własnym boisku już 2-0, nie potrafił zwyciężyć ostatecznie i dał sobie strzelić dwie bramki. Był to mecz 13 kolejki, kończący rundę jesienną.

Początek niedzielnego meczu na boisku w Gwoźdźcu o godz. 17-00

Zapraszamy!

Pozostałe mecze 26 kolejki:

Sokół Maszkienice – Victoria Bielcza 3.05.2016 (Piątek) godz. 18-30

Iva Iwkowa – Start Biadoliny Szlach. (Sobota) godz. 18-00

Strażak Mokrzyska – Iskra Łęki (Niedziela)  godz. 17-00

Poręba Spytkowska – Victoria Porąbka Usz. (Niedziela)  godz. 17-00

Tymon Tymowa – Arkadia Olszyny (Niedziela)  godz. 17-00

Korona Niedzieliska – Błękitni Przyborów  (Niedziela)  godz. 17-00