Strażak Mokrzyska – Kłos Łysa Góra  0-3 (0-1)

0-2 P. Kędroń ’38

0-3 Książek ’75 -k.

KŁOS: Niemiec- Tabor ,Matura Słupski, Śliwa- Książek, Migda ,Kuboń, Gala,Kędroń- Urbaszewski.

Grali także: Bąba,Kubala, Sowa, Stypka,Myszkowski.
 – Po rocznej przerwie znów zagrała drużyna trampkarzy starszych Kłosa Łysa Góra. Niemal całkowicie nowa drużyna wygrała swoje pierwsze spotkanie wyjazdowe ze Strazakiem Mokrzyska 0-3.

Początek spotkania nie zapowiadał gładkiego zwycięstwa gości. Gra była wyrównana a gospodarze długo utrzymywali się przy piłce. Z czasem do głosu doszła drużyna Kłosa i to oni przeważali czego efektem była zdobyta pierwsza bramka po bardzo ładnej i składnej akcji. Najpierw do Książka zagrał idealnie Gala ,ten wyłożył piłkę na 17 metrze Migdzie , który trafił w okienko bramki Strażaka i zdobył najładniejsza bramkę meczu. Kłos miał jeszcze swoje okazje ,głównie za sprawą Książka który próbował  strzałów z dystansu. Do przerwy 0-1
 Po przerwie znów częściej przy piłce zawodnicy gości. Z atakami gospodarzy dobrze razili sobie obrońcy Kłosa Tabor, Matura Śliwa i Słupski. Bądź udanie interweniował Niemiec w bramce. Dwukrotnie wychodząc obronna ręka w groźnych sytuacjach. W środku pomocy brylował Książek i Migda, dobrze współpracował Gala z Kędroniem. Czego efektem była zdobyta bramka w 58 minucie. Piłkę w pole karne wstrzelił tym razem Książek, a Kędroń sprytnie przerzucił piłkę nad bramkarzem gospodarzy i podwyższył na 0-2. W 75 min składną akcję Kłosa przerwali faulem w polu karnym na Migdzie zawodnicy Strażaka i sędzia podyktował rzut karny. Którego na bramkę zamienił najlepszy na boisku Książek. Warto zaznaczyć dobra grę w ataku wprowadzonego Myszkowskiego z którym obrońcy gospodarzy mieli spore kłopoty.