Outsiderzy klasy A w bezpośrednim starciu. Rezerwy Jadowniczanki podejmą Kłosa

 

 

Bezpośredni pojedynek drużyn z dolnej części tabeli

 

 

Jadowniczanka  II  Jadowniki  –  Kłos Łysa Góra

20. 09. 2020  (Niedziela)  godz. 13-00

 

 

  –  W niedzielę, na stadionie w Jadownikach, dojdzie do pojedynku drużyn z  dolnego bieguna tabeli:   przedostania Jadowniczanka II Jadowniki  (4 pkt. w tabeli), podejmie outsidera rozgrywek Kłosa Łysa Góra, który jako jedyny w lidze nie zdołał wygrać jeszcze meczu,  po siedmiu kolejkach zawodnicy Kłosa mają w swoim dorobku zaledwie 1 pkt. i dzierżą niechlubny status czerwonej latarni.    Rezerwy Jadowniczanki  zremisowały 1-1 ze Spółdzielcą Grabno, oraz pokonały drużynę z Gnojnika 4-0 na własnym terenie, natomiast w pozostałych pojedynkach ligowych gracze z Jadownik ponosili porażki.  Bilans bramkowy, niedzielnych gospodarzy spotkania: 8-20.  Trenerem rezerw Jadowniczanki jest  Daniel Bujak, który przez długie lata związany jest z tą drużyną jako zawodnik pierwszej drużyny.   

– O dużym pechu mogą mówić  gracze  Kłosa, którzy w siedmiu pojedynkach ligowych nie zdołali odnieść zwycięstwa, mimo momentami  dobrej gry, oraz posiadania przewagi, nie zdołali przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść co skutkuje tym, że drużyna zajmuje ostatnie miejsce w ligowej stawce.  Bilans bramkowy: 10-19. Dla obu drużyn to ważny pojedynek  przy obecnym układzie tabeli:  zwycięstwo Jadowniczanki II nad Kłosem, pozwoli  zwiększyć przewagę nad „biało-zielonymi” aż do 6 pkt.  zaś ewentualne zwycięstwo Kłosa pozwoli drużynie zrównać się punktami z  rezerwami Jadowniczanki, oraz zniwelować stratę punktową do Startu Biadoliny Szlacheckie, oraz Victorii Bielcza.

 

Stadion w Jadownikach   (Fot. FB  – fanpage Jadowniczanka Jadowniki)

 

Pierwszy gwizdek sędziego w niedzielę o godz. 13-00 na stadionie w Jadownikach. 

Zapraszamy!

 

Pozostałe mecze 8 kolejki:

(19/ 20. 09. 2020)

 

Uszew – Jedność Paleśnica  (Sobota)  godz. 11-00

Grom Sufczyn – Gnojnik  (Sobota)  godz. 16-00

Victoria Porąbka Usz. – Pogórze Gwoździec  (Sobota) godz. 16-00

Iva Iwkowa – Korona Niedzieliska  (Sobota)  godz. 16-00

Victoria Bielcza – Iskra Łęki / Sokół II   (Sobota)  godz. 16-00

Tymon Tymowa – Spółdzielca Grabno  (Niedziela)  godz. 16-00

Pauzuje   Start Biadoliny Szlacheckie