Niedzielny wyjazd do Iwkowej

  

 

 

Wyjazdowa potyczka Kłosa na ciężkim terenie

 

 

 

Iva Iwkowa  –  Kłos Łysa Góra

10.09.2017 (Niedziela) godz. 17-00

 

 

  – Ósmy zespół minionego sezonu, Iva Iwkowa podejmie w niedzielne popołudnie Kłosa Łysa Góra w pojedynku szóstej kolejki na szczeblu rozgrywek brzeskiej klasy „A”.   Na finiszu rozgrywek ubiegłego sezonu, drużyna Ivy prowadzona przez Roberta Skirło  zgromadziła 34 oczka co dało ósmą lokatę w ligowym zestawieniu, o 3 pkt. wyprzedzając Kłosa, który uplasował się trzy pozycje niżej.  

 Już w tym sezonie, obie drużyny spotkały się ze sobą; na początku sierpnia br  w ramach I rundy Pucharu Polski (PPN),  Iva zwłaszczyła boisko w Łysej Górze, odnosząc przekonujące zwycięstwo w stosunku 3-7, awansując przy tym do II rundy Pucharu Polski.   W bieżących rozgrywkach, ekipa z Iwkowej  odniosła dwa zwycięstwa, raz podzieliła się punktami z przeciwnikiem, oraz poniosła jedną porażkę, co w efekcie daje 7 ligowych pkt.  oraz 3 pozycję. Ponadto, Iva ma rozegrane o jedno spotkanie niż Kłos, bowiem nie doszedł do skutku pojedynek trzeciej kolejki z Porębą Spytkowską, który rozegrany zostanie 5 listopada br. 

 Drużyna Kłosa Łysa Góra dowodzona w duecie: Mariusz Sacha, Piotr Matura w bieżących rozgrywkach gra ze zmiennym szczęściem; dwukrotnie odnosiła zwycięstwa i doznała trzech porażek, co w rezultacie daje 6 ligowych „oczek”  a to przekłada się na 10 pozycję w ligowej stawce.

 

Początek niedzielnego pojedynku na stadionie w Iwkowej o godz. 17-00

 

Pozostałe mecze 6 kolejki:

 

Victoria Porąbka Usz. – Poręba Spytkowska (Sobota) godz. 17-00

Uszew – Jedność Paleśnica  (Sobota) godz. 17-00

Iskra Łęki – Korona Niedzieliska (Niedziela) godz. 15-00

Arkadia Olszyny – Pogórze Gwoździec (Niedziela) godz. 16-30

Tymon Tymowa – Start Biadoliny Szlach. (Niedziela) godz. 17-00

Temida Złota – Strażak – Mokrzyska – Szczepanów (Niedziela) godz. 17-00