Nareszcie! Zwycięstwo!

 

 
Piłkarze Kłosa przerwali złą passę  czterech meczów bez zwycięstwa

 

 

 

Strażak Mokrzyska / Szczepanów  –  Kłos Łysa Góra  0 – 3  (0 – 1)

 

Bramki:  

0-1 Mytnik ‚1

0-2 Śliwa ‚ 47

0-3 Mytnik ’78

 

 

Widzów: 50

Żółte kartki: Wyczesany (Strażak Mokrzyska / Szczepanów) – Gaczoł, Kuboń (Kłos).

Sędziował: Karol Łuszcz (Żabno)

 

KŁOS:  Koźma – M. Sacha, Matura, Marmol, Nowak (58. Bodzioch) – Mytnik, Kuboń, Berezowski (78. Rzepa), Gaczoł – Śliwa, Ogar.

 

Strażak: Ł. Duch – Salamon (76. Zydroń), Wyczesany (76. Kozub), Kuras, Lis – M. Duch, Biedak, Minor (56. Łanocha), Koczwara (77. Marzec) – Cisak (46. Święch), Kokoszka.

 

 

  –  Wyjazdowe zwycięstwo Kłosa z rezerwami Strażaka, przerwało passę czterech meczów bez zwycięstwa. Pomimo tego, że goście przystąpili do tego pojedynku bez Grzegorza Widło i Sławomira Kurala, zdołali wywieź komplet punktów ze Szczepanowa.  Już w pierwszej minucie pojedynku wynik otworzył Mytnik, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, zakotłowało się w polu karnym gospodarzy, a Mytnik skierował piłkę między słupki bramki strzeżonej przez Ł. Ducha.  Chwilę później po ładnej akcji Kłosa, na bramkę przeciwnika strzelał Ogar, lecz jego przymiarka trafiła w boczną siatkę.  Bramka którą na początku spotkania zdobył Mytnik dzieliła gdy obie drużyny schodziły z boiska na przerwę.

  – Po zmianie stron, bardzo szybko gola zdobyli przyjezdni, w 47 min. Śliwa wykorzystał nieporozumienie bramkarza gospodarzy z obrońcą i podwyższył na 0-2.   W 78 min. na listę strzelców wpisał się Mytnik, który strzałem z boku pola karnego w tzw. „długi róg”  zmusił do kapitulacji Ł. Ducha, ustalając tym samym rezultat spotkania na 0-3. Zwycięstwo Kłosa nad Strażakiem pozwoliło awansować zawodnikom z Łysej Góry o jedną pozycję w ligowej stawce, na 10 lokatę, wyprzedzając w tym momencie o 2 pkt. właśnie rezerwy Strażaka.  Za tydzień, ostatnia kolejka rundy jesiennej, w derbach Gminy Dębno, Kłos podejmie na własnym terenie Start Biadoliny Szlacheckie.

 

Najbliższy mecz: Kłos Łysa Góra  –  Start Biadoliny Szlacheckie  28.10.2017 (Sobota) godz. 15-00

 

Pozostałe mecze 12 kolejki:

 

 

Poręba Spytkowska – Pogórze Gwoździec  3-2

Start Biadoliny Szlach. – Korona Niedzieliska 2-5

Uszew – Arkadia Olszyny 1-9

Victoria Porąbka Usz. – Iskra Łęki 3-2

Tymon Tymowa – Iva Iwkowa 0-1

Temida Złota – Jedność Paleśnica 2-5