Najdalszy wyjazd w lidze. Kłos zagra w Iwkowej

 

 

 

Iva Iwkowa kolejnym ligowym przeciwnikiem Kłosa Łysa Góra

 

 

Iva Iwkowa  –  Kłos Łysa Góra

14. 10. 2018 (Niedziela)  godz. 15-30

Wyjazd zawodników na niedzielny  mecz o godz.  13-45

 

  – Przed nami już  dziesiąta seria gier o mistrzostwo klasy „A”, w której drużynie Kłosa przyjdzie zmierzyć się na wyjeździe z rewelacyjnie spisującą się w bieżących rozgrywkach Ivą Iwkowa, która w chwili obecnej plasuje się  na wysokim czwartym miejscu, z dorobkiem 18 pkt.  Na ten dorobek składa się pięć ligowych zwycięstw, trzy remisy i tylko jedna porażka  (z liderującym już Sokołem Borzęcin Górny).  W minionej kolejce Iva sprawiła niespodziankę w wyjazdowym meczu zdobyła twierdzę Niedzieliska, zwyciężając tamtejszą Koronę w stosunku 2-4.  Spośród wszystkich drużyn w lidze Iva i lider z Borzęcina mają najmniej porażek, po jednym przegranym meczu.  Bilans bramkowy zespołu z Iwkowej:  26- 15, a najskuteczniejszym strzelcem jest  17 -letni, Wojciech Woźniak, który  6 razy pokonywał bramkarzy rywali. 

  Dla podopiecznych Mariusza Sachy i Piotra Matury, kierujących z ławki, drużyną Kłosa  będzie to kolejna bardzo trudna przeprawa w lidze, w której czeka wymagający i niewygodny przeciwnik jakim jest bez wątpienia Iva.  Braki kadrowe w składzie wymuszają rotację zawodników, a to niestety nie sprzyja.  W niedzielnym meczu na pewno nie ujrzymy Patryka Nowaka, który zmuszony jest pauzować po 4 żółtych kartkach, zaś kolejnym zawodnikiem po Kamilu Kuboniu, który musi poddać się zabiegowi artroskopii kolana jest Grzegorz Widło, który w meczu  7 kolejki z Koroną Niedzieliska nabawił się kontuzji i to na dłużej wykluczy go z gry.  

 

  Początek  pojedynku w niedzielę, na stadionie w Iwkowej o godz. 15-30

 

 

Pozostałe mecze  10 kolejki:

(13/14. 10. 2018)

 

Start Biadoliny Szlacheckie  –  Spółdzielca Grabno  (Sobota) godz. 15-00

Victoria Bielcza – Pogórze Gwoździec  (Sobota) godz. 15-00

Uszew – Jedność Paleśnica (Sobota)   godz. 15-00

Victoria Porąbka Usz. – Korona Niedzieliska  (Niedziela)  godz. 11-30

Strażak Mokrzyska / Szczepanów – Sokół Borzęcin Górny  (Niedziela) godz. 15-00

Tymon Tymowa – Poręba Spytkowska  (Niedziela)  godz. 15-30