Na półmetku rozgrywek derby Gminy Dębno

 

 

 

W ostatniej kolejce rundy jesiennej Kłos podejmie Start Biadoliny Szlacheckie

 

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Start Biadoliny Szlacheckie

10. 11. 2019  (Niedziela)  godz. 11-00

 

 –  Po trzech miesiącach zmagań, bo tyle trwała runda jesienna na szczeblu brzeskiej klasy „A”, docieramy do jej zakończenia.  Na półmetku rozgrywek, terminarz niesie piłkarskie derby Gminy Dębno: w  trzynastej kolejce Kłos Łysa Góra  podejmie na własnym terenie Start Biadoliny Szlacheckie. 

 Najbliższy rywal Kłosa ma swoim dorobku 9 pkt. co pozwala zajmować 11 lokatę w ligowej tabeli, wyprzedzając Strażaka II Mokrzyska / Szczepanów, Jedność Paleśnicę i Jadowniczankę II Jadowniki.  Bilans bramkowy zespołu z Biadolin Szlacheckich to:  19 – 36, a najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu jest Patryk Babicz, który zdobył 3 bramki.  W minionej kolejce, drużyna Startu dowodzona przez trenera Tomasza Sopatę, przegrała u siebie z Koroną Niedzieliska 0-2.  Tomasz Sopata objął  zespół Startu Biadoliny Szlacheckie tuż przed rozpoczęciem bieżącego sezonu, warto zaznaczyć że jest to dla niego absolutny debiut w roli trenera, który tę funkcję łączy także z występami na boisku.

 

W ostatnim pojedynku między Startem, a Kłosem padł wynik 0-2 na korzyść Kłosa.  (Sezon 2018 /2019)

 

  Gospodarze, którzy przeplatali w  tej rundzie mecze lepsze z gorszymi, w ostatnich trzech kolejkach ligowych odnosili zwycięstwa, pokonując kolejno: Victorię Bielczę, Tymona Tymowa, a ostatnio Strażaka II Mokrzyska / Szczepanów.  Mimo trzech zwycięstw z rzędu, Kłos nie awansował w tabeli z 6 miejsca od  trzech tygodni.  Czołówka  solidarnie wygrywa swoje mecze co jest powodem tego, że nie obserwujemy przetasowań w czubie tabeli.  Niedzielny pojedynek bez wątpienia dostarczy widzom sportowych emocji.  

 

 Dzień później, a więc  11. 11. 2019 (Poniedziałek), o godz. 12-00,  na boisku Kłosa ponownie spotkają się zespoły Kłosa i Startu, w meczu juniorów starszych, rozegrają zaległe spotkanie z drugiej kolejki.

 

 Zapraszamy na niedzielny i poniedziałkowy mecz!

 

 

Pozostałe mecze 13 kolejki:

(9 / 10. 11. 2019)

 

Iva Iwkowa – Victoria Bielcza  (Sobota)  godz. 13-30

Grom Sufczyn – Victoria Porąbka Usz.  (Niedziela)  godz. 12-00

Jadowniczanka II Jadowniki – Tymon Tymowa  (Niedziela)  godz. 13-00

Korona Niedzieliska – Poręba Spytkowska  (Niedziela)  godz. 13-00

Pogórze Gwoździec – Uszew  (Niedziela)  godz. 13-00

Jedność Paleśnica – Strażak II Mokrzyska / Szczepanów  (Niedziela)  godz. 13-00