Na horyzoncie Iva Iwkowa

 

 

 

Na co stać będzie zespół Kłosa w meczu w którym przeciwnikiem będzie Iva Iwkowa ?

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Iva Iwkowa

26. 09. 2020  (Sobota)  godz. 15-30

 

  –  Nie udało się w minionej kolejce przerwać  fatalnej serii meczów bez ligowego zwycięstwa drużynie Kłosa Łysa Góra, która mimo iż będąc faworytem w  wyjazdowym spotkaniu z rezerwami Jadowniczanki Jadowniki, doznała hańbiącej porażki 2-0 i jako jedyny zespół nie odnotował  jeszcze w lidze zwycięstwa.  Co gorsze, Jadownicznka odskoczyła Kłosowi w tabeli, na  sześć punktów…     – Już w najbliższą sobotę, tym razem w roli gospodarza, Kłos podejmie Ivę Iwkowa, która  pierwszą porażkę zaliczyła dopiero przed tygodniem i to w meczu niepokonanych dotąd drużyn,  jedną z nich była właśnie Iva, a drugą Korona Niedzieliska.   Ostatecznie zwycięsko z tego pojedynku wyszli gracze z Niedzielisk, którzy pokonali Ivę 0-2 i są  samodzielnym liderem i  powiększyli przewagę punktową w tabeli nad „grupą pościgową”:

 

  1. Korona Niedzieliska  22 pkt.
  2. Tymon Tymowa  16 pkt.
  3. Jedność Paleśnica 16 pkt.
  4. Victoria Porąbka Usz. 16 pkt.
  5. Iva Iwkowa  12 pkt.

Delikatnie rzecz ujmując,  nieciekawą sytuację w ligowej tabeli ma drużyna Kłosa Łysa Góra, która od początku sezonu nie potrafi zwyciężyć w żadnym spotkaniu, wobec czego zajmuje ostatnią pozycję w lidze, tracąc do innych reprezentantów Gminy Dębno:  Startu Biadoliny Szlacheckie i Gromu  Sufczyn,  odpowiednio  4 i 5 pkt.  Nadchodzący mecz będzie nie łatwą przeprawą dla zawodników Kłosa z wymagającym przeciwnikiem jakim bez wątpienia będzie w sobotę Iva, która na ten moment jest zespołem, który tak jak i liderująca Korona Niedzieliska,  stracił najmniej  goli w lidze:  tylko 6, przy 12 strzelonych.

 

Dolny biegun tabeli klasy „A”:

12. Jadownicznka II Jadowniki  7 pkt.

13. Grom Sufczyn  6 pkt.

14. Start ’77 Biadoliny Szlacheckie  5 pkt.

15. Kłos Łysa Góra  1 pkt.

 

Pozostałe mecze  9 kolejki:

(26/27. 09. 2020)

 

Gnojnik – Victoria Porąbka Uszewska  (Sobota)  godz. 15-30

Korona Niedzieliska – Grom Sufczyn  (Sobota)  godz. 15-30

Iskra Łęki / Sokół II – Tymon Tymowa (Sobota) godz. 16-00

Jedność Paleśnica – Jadowniczanka II Jadowniki  (Niedziela)  godz. 14-00

Start ’77 Biadoliny Szlach. – Uszew  (Niedziela)  godz. 15-30

Pogórze Gwoździec – Victoria Bielcza  (Niedziela)  godz. 15-30

Pauzuje  Spółdzielca Grabno