Komunikat dla młodzieżowców

wykrzyknik

 

  Informacje dla młodzieżowców

Zakończenie sezonu dla obu drużyn juniorskich

 

 

– Dnia 19.06. 2013 (środa) o godz. 18-00 odbędzie się ostatni mecz ligowy juniorów starszych, w którym przeciwnikiem będzie Start Biadoliny Szlacheckie.  Po zakończeniu meczu, zapraszamy juniorów młodszych i starszych na kiełbaski z grilla. Ponadto omawiane będą sprawy organizacyjne na nadchodzący sezon 2013 / 2014, dlatego też zarząd klubu prosi o poważne potraktowanie sprawy i frekwencję w środę.

 

Juniorzy starsi:

Kłos Łysa Góra  –  Start Biadoliny Szlacheckie

19. 06. 2013 (środa)  godz. 18-00

 

Chłopcy urodzeni w roku 1999 i młodsi, którzy byliby zainteresowani grą w trampkarzach starszych w nadchodzącym sezonie, zapraszamy na poniedziałkowy trening na godz. 17-00.

 

 

Juniorzy młodsi wezmą udział w memoriale  Władysława Kocąba

 – Juniorzy młodsi Kłosa zostali zaproszeni na memoriał im. Władysława Kocąba, który odbędzie się w Mikołajowicach, na stadionie tamtejszego Dunajca, dnia 22. 06. 2013 (sobota)  godz. 10-00.  Swoją obecnością  podczas trwania memoriału zaszczyci brat ś. p. Władysława,  Piotr Kocąb, znany trener piłki nożnej w Małopolsce, który w swojej przeszłości prowadził m. in. zespoły Hutnika Kraków, który występował wtedy w ówczesnej pierwszej lidze, ponadto Górnika Zabrze, Cracovię Kraków, Stal Stalową Wolę czy Kmitę Zabierzów. Turniej rozgrywany będzie na dużym boisku, a mecze trwały będą 2 x 25 min.  Dla drużyn biorących udział w memoriale przewidziano puchary, oraz nagrody rzeczowe.