Korona Niedzieliska  –  Kłos Łysa Góra  5-0  (1-0)

Żółte kartki: Wojnicki, A.Madej, Stolarczyk, Hebda dwie (Korona)

Czerwona kartka: Hebda (Korona) – 92 min., w konsekwencji dwóch żółtych

Sędziował: R. Gnutek (KS Bochnia)

KŁOS: Rzepa – Widło, Mytnik, Nowak, Gaczoł – Stachelek, Kuboń, Berezowski (55. M. Kutek), Książek (80. Chrapusta) – Stypka, Śliwa.

Korona: Szczupak – Wilk, Wojnicki, Kruk (71. D. Piątek), Madej – Stolarczyk,  M. Mazur (82. T. Piątek), Policht (80. Korbecki), A. Zachara – Lipchardt (79. A. Mazur), Hebda.

– Pierwsza połowa niedzielnej potyczki Korony z Kłosem, nie zwiastowała dotkliwej porażki  zawodników z Łysej Góry, w pierwszych trzech kwadransach byli na pewno równorzędnym przeciwnikiem dla gospodarzy. Mało tego to przyjezdni stwarzali sobie klarowniejsze sytuacje, jednak bardzo dobrze zachowywał się golkiper Korony. Na przerwę obie drużyny schodziły przy wyniku 1-0 na korzyść miejscowych.

Po zmianie stron defensywa Kłosa dała przykład jak nie należy grać w obronie. Skrzętnie wykorzystali do zawodnicy z Niedzielisk, którzy z łatwością zaaplikowali Kłosowi cztery bramki, odnosząc przekonujące zwycięstwo w stosunku 5-0.  Obfite opady deszczu w niedzielę spowodowały, że do skutku nie doszły spotkania: Strażak Mokrzyska – Szczepanów – Arkadia Olszyny, oraz Temida Złota – Victoria Porąbka Uszewska.  Pojedynek Poręby Spytkowskiej z Ivą Iwkowa już wcześniej został przełożony na 5.11.br

Najbliższy mecz: Uszew – Kłos Łysa Góra   (26.08.2017) Sobota, godz. 17-00