Kolejny trudny mecz wyjazdowy Kłosa

 

 

 

Wyjazdowa potyczka w Uszwi

 

 

 

Uszew  –  Kłos Łysa Góra

30.09.2018 (Niedziela)  godz. 14-00

Wyjazd zawodników na mecz o godz. 12-40

 

  –  W nadchodzący weekend rozegrana zostanie ósma seria spotkań o mistrzostwo klasy „A”  (Brzekso), w której drużyna Kłosa uda się na drugi z rzędu mecz wyjazdowy, tym razem przyjdzie zmierzyć się  z LKS-em Uszew.  Nadchodzący przeciwnik Kłosa  w dotychczasowych siedmiu pojedynkach ligowych, zgromadził  8 pkt. na co złożyły się  dwie wygrane (z Victorią Bielcza 2-4 i Pogórzem Gwoździec 2-1), dwa remisy   (z Tymonem Tymowa 4-4 i ze Strażakiem Mokrzyska / Szczepanów 1-1),  a w trzech pozostałych meczach, zawodnicy Uszwi  schodzili z boiska pokonani.  Podopieczni  grającego trenera Wojciecha Kukli  zdobyli 12 bramek, stracili 16.  Najskuteczniejszym zawodnikiem Uszwi jest Piotr Baran, który czterokrotnie pokonywał bramkarzy rywali.  W historii swoich występów, Uszew przez dwa sezony występowała w klasie okręgowej:  2014 / 2015  i 2015 / 2016.

  Drużyna Kłosa Łysa Góra w minionej kolejce doznała druzgocącej porażki  w Niedzieliskach z tamtejszą Koroną w stosunku aż 10-1 i jest jedną z trzech drużyn, która straciła najwięcej bramek w lidze  (22 bramki).  Więcej straciły tylko zespoły zamykające tabele:  Spółdzielca Grabno (34) i Pogórze Gwoździec (27).  W siedmiu meczach rundy jesiennej zawodnicy Kłosa  odnieśli trzy zwycięstwa i doznali czterech porażek, co daje 9 pkt.  a to przekłada się na ósmą lokatę w ligowej tabeli i o  1 pkt. wyprzedza swojego niedzielnego przeciwnika.  Nadchodzący pojedynek zapowiada zaciętą walkę o każdy metr boiska.

 Ostatnie spotkanie między tymi drużynami miało miejsce 15 kwietnia 2018, wtedy to na boisku Kłosa w ramach rundy wiosennej minionego sezonu (2017/2018), zespoły podzieliły się punktami, padł remis 2-2.

 

Początek meczu w niedzielę, na boisku w Uszwi o godz. 14-00

Zapraszamy!

 

Pozostałe mecze  8 kolejki:

(29/30. 09. 2018)

 

Sokół Borzęcin Górny  –  Victoria Bielcza  (Sobota)  godz. 16-00

Victoria Porąbka Usz.  –  Poręba Spytkowska  (Niedziela)  godz. 11-30

Jedność Paleśnica  –  Korona Niedzieliska  (Niedziela)  godz. 14-00

Strażak Mokrzyska / Szczepanów  –  Start Biadoliny Szlach.  (Niedziela)  godz. 15-00

Tymon Tymowa  –  Spółdzielca Grabno  (Niedziela)  godz. 16-00

Iva Iwkowa  –  Pogórze Gwoździec  (Niedziela)  godz. 16-00