Kolejne piłkarskie derby Gminy Dębno. Kłos przed trudnym pojedynkiem.

 

 

 

Po meczu z Gromem Sufczyn, Kłos rozegra kolejne derby, tym razem w Porąbce Uszewskiej

 

 

Victoria Porąbka Uszewska  –  Kłos Łysa Góra

29. 05. 2021 (Sobota) godz. 17-00

 

Jeszcze siedem ligowych kolejek  pozostało w brzeskiej Keeza „A” klasie (w tym dwie zaległe), po derbowym meczu Kłosa z Gromem Sufczyn, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem kibiców, rozkład  26 kolejki przynosi kolejne piłkarskie derby Gminy Dębno, w których Victoria Porąbka Uszewska na własnym obiekcie podejmie  innego przedstawiciela  Gminy Dębno  – Kłosa Łysa Góra.  Gospodarze sobotniej potyczki plasują się na 5 miejscu w ligowym zestawieniu i zgromadzili  34 punkty na co składa się 10 zwycięstw, 4 remisy oraz 7 porażek. Bilans bramkowy zespołu: 46-39.  Po restarcie rozgrywek ligowych, Victoria odniosła  cztery przekonujące zwycięstwa z rzędu:  ze Spółdzielcą Grabno (1-5), z  Sokołem II / Iskrą Łęki 5-1, z Pogórzem Gwoździec 0-3, ze Startem Biadoliny Szlacheckie  5-0. W ostatnich dwóch potyczkach ligowych poniosła porażki z Pagenem Gnojnik 0-2 i z liderującą Koroną Niedzieliska 3-0. 

 

  – Drużyna Kłosa Łysa Góra  w 22 rozegranych pojedynkach ligowych zgromadziła  27 „oczek” co przekłada się na 10 lokatę w lidze  (8 zwycięstw, 3 remisy i 11 przegranych). Bilans bramkowy zespołu: 44-45. 

 Sobotnie przetarcie dla Kłosa będzie trudnym wyzwaniem, a Victoria postawi trudne warunki na boisku.  Pierwszy gwizdek arbitra  w sobotę o godz. 17-00

Zapraszamy!

 

Tabela Keeza „A” klasy (Brzesko) 

Lp. Drużyna Punkty Bramki
1. Korona Niedzieliska 62 89-20
2. Jedność Paleśnica 48 76-31
3. Tymon Tymowa 43 77-30
4. Spółdzielca Grabno 36 43-36
5. Victoria P. Usz. 34 46-39
6. Uszew 31 60-54
7. Gnojnik 30 34-34
8. Iva Iwkowa 30 53-39
9. Victoria Bielcza 27 49-48
10. Kłos Łysa Góra 27 44-45
11. Pogórze Gwoździec 22 49-73
12. Sokół II / Iskra Ł. 18 37-73
13. Jadowniczanka II 18 31-79
14. Grom Sufczyn 14 25-56
15. Start B. Szlach. 10 17-73

 

 

Pozostałe mecze  26 kolejki:

(29/ 30.05. 2021)

 

Uszew – Spółdzielca Grabno  (Sobota) godz. 16-00

Victoria Bielcza – Korona Niedzieliska (Sobota) godz. 17-00

Iva Iwkowa – Jadowniczanka II Jadowniki  (Sobota) godz. 17-00

Start Biadoliny Szlacheckie – Sokół II / Iskra Łęki (Niedziela) godz. 17-00

Grom Sufczyn – Jedność Paleśnica  (Niedziela) godz. 17-00

Tymon Tymowa – Pagen Gnojnik  (Niedziela) godz. 18-00

Pauza: Pogórze Gwoździec