Kolejne derby Gminy Dębno. Tym razem Kłos na wyjeździe zagra ze Startem

 

 

Wyjazdowy mecz Kłosa z beniaminkiem tegorocznych rozgrywek

 

 

Start  ’77  Biadoliny Szlacheckie  –  Kłos Łysa Góra
6.X.2012  (Sobota)   godz. 15-30

 

 

W jedynym sobotnim meczu 10 serii spotkań o mistrzostwo kl. ‚A’ (Brzesko),  w Biadolinach Szlacheckich, miejscowy Start podejmie innego przedstawiciela Gminy  Dębno, Kłosa Łysa Góra.    Drużyna z Biadolin Szlacheckich, jest tegorocznym beniaminkiem rozgrywek, który po 16 latach gry w klasie ‚B’ zdołał wywalczyć awans i w tym sezonie poczyna sobie całkiem przyzwoicie:  po 9 rozegranych kolejkach, podopieczni  Jana Kargula plasują się na 9. pozycji z dorobkiem 10 pkt.  najskuteczniejszym strzelcem drużyny jest Jakub Ogar, który   9 krotnie pokonywał bramkarzy rywali.
– Kompromitująca porażka Kłosa w derbach z Sokołem Maszkienice w miniony weekend, wcale nie napawa optymizmem przed sobotnim pojedynkiem. Zespół z Łysej Góry zagrał bezbarwne spotkanie, a porażka z Maszkienicami, pozwoliła Sokołowi zmniejszyć dystans punktowy do Kłosa, w ligowej tabeli do 2 pkt.  W chwili obecnej Kłos z 9  pkt. zajmuje 13. lokatę, a tuż za  ekipą z Łysej Góry są:  Iva Iwkowa i wspomniany Sokół Maszkienice po 7 pkt.
W sobotnim pojedynku nie wystapią na pewno: Piotr Matura, który w meczu z Iskrą Łęki nabawił się urazu kolana, co na dłużej  wykluczy go z gry. Kolejnym zawodnikiem nieobecnym w tej potyczce będzie boczny obrońca, Marcin Marmol, który uczestniczył będzie w uroczystościach weselnych.

  Początek pojedynku derbowego  o  godz.  15-30.

Zapraszamy!

Wyjazd zawodników na mecz do Biadolin Szalcheckich o  godz.  14-30.