Treningi seniorów we wtorki i piątki

images (1)

 

 

  Kłos trenował będzie dwa razy  w tygodniu.

 

 

 

– W ramach przygotowań do nowego sezonu piłkarskiego w brzeskiej klasie ‚A’  zespół Kłosa Łysa Góra będzie dwukrotnie trenował na własnych obiektach.  Treningi odbywać się będą w każdy wtorek i piątek o godz. 19-00.   Na  22 lipca br  Biuro Podokręgu Piłki Nożnej w Brzesku wyznaczyło termin spotkania prezesów klubów w celu ustalenia terminarza rozgrywek. Inauguracja sezonu w klasie ‚A’ :   3/4 sierpnia, natomiast klasa ‚B’  swoje pierwsze mecze rozegra tydzień później.

Jak już informowaliśmy na naszej stronie kilka dni temu, po decyzji Podokręgu Piłki Nożnej z siedzibą w Brzesku, A klasówka, w kolejnym cyklu rozgrywek o mistrzostwo tej ligi, będzie liczyła 17 zespołów i żaden zespół nie został zdegradowany do niższej klasy.  Całe zamieszanie wynikło z gry w pojedynkach ligowych, nieuprawnionego zawodnika Orła Stróże, który powinien odsiadywać karę 4 spotkań, po czerwonej kartce, czego nie dopilnowało kierownictwo Orła.  Protokół z posiedzenia Komisji Dyscypliny PPN, dostępny jest na oficjalnej stronie Biura Podokręgu.

 

Pierwszy mecz sparingowy, przed nowym sezonem, Kłos rozegra w najbliższą niedzielę  o godz. 17-00. (Tj. 14. VII.)   Na własnym boisku drużyna z Łysej Góry podejmie  rezerwy IV ligowej Ryloviii Rylowa, które występować będą w klasie B.

Zbiórka zawodników przed meczem o 16-25.