Kłos w obliczu bardzo trudnego zadania

 

 

 

Wyjazd do niepokonanej Korony Niedzieliska

 

 

 

Korona Niedzieliska  –  Kłos Łysa Góra

22. 09. 2018 (Sobota)  godz. 16-00

 

  –  Trudny, niewygodny, niepokonany jeszcze w tym sezonie przeciwnik czeka na drużynę Kłosa Łysa Góra. W sobotę na boisku w Niedzieliskach, miejscowa Korona, która jest jednym z trzech kandydatów do awansu na wyższy szczebel rozgrywkowy, podejmie drużynę z Łysej Góry.  W dotychczasowych sześciu meczach ligowych bieżącego sezonu, Korona zwyciężyła we wszystkich i z kompletem punktów, jest samodzielnym liderem w tabeli, wyprzedzając Porębę Spytkowską i Sokół Borzęcin Górny o 5 pkt.  Ostatniej porażki ligowej, zespół z Niedzielisk doznał w minionym sezonie:  2 maja 2018, w pojedynku 20 kolejki, uległ  6-0 w Olszynach z Arkadią, która później awansowała do klasy okręgowej.  W kolejnych sześciu meczach Korona zwyciężała wysoko i zdecydowanie, do tego sześć zwycięskich meczów w bieżącym sezonie, powoduje, że Korona jest niepokonana od dwunastu meczów  w lidze!   Bez wątpienia siłą rażenia ekipy z Niedzielisk jest ofensywa, w rozegranych dotąd pojedynkach, Korona strzeliła  26 bramek (najwięcej w lidze) i straciła zaledwie 2 (najmniej w lidze). Najskuteczniejszymi zawodnikami nadchodzącego przeciwnika Kłosa są:  Łukasz i Adrian Zachara, którzy solidarnie  6 -krotnie już wpisywali się na listę strzelców.

  – Sobotni wyjazd drużyny Kłosa, jest troszkę jak nieprzygotowany wypad do jaskini lwa…  Wobec poważnych braków kadrowych, które dotknęły drużynę przed meczem, poziom trudności zadania przyjmuje stopień „hard”.  Praca w delegacji, praca poza granicami kraju, kontuzje powodują, że w sobotę na boisku nie zobaczymy podstawowych zawodników: Piotra Matury, Pawła Gurgula, Marcina Marmola, Michała Mytnika, rekonwalescenta Kamila Kubonia, który przeszedł zabieg artroskopii kolana i jego przerwa w grze potrwa dłużej.

 

Początek sobotnich zawodów o godz. 16-00, na boisku w Niedzieliskach.

Zapraszamy !

 

Pozostałe mecze 7 kolejki:

(22 / 23. 09. 2018)

 

Spółdzielca Grabno – Victoria Bielcza  (Sobota) godz. 16-00

Start Biadoliny Szlacheckie – Tymon Tymowa  (Sobota) godz. 16-00

Poręba Spytkowska – Iva Iwkowa  (Sobota) godz. 16-00

Pogórze Gwoździec – Jedność Paleśnica  (Sobota) godz. 16-00

Sokół Borzęcin Górny – Victoria Porąbka Uszewska  (Sobota) godz. 16-00

Strażak Mokrzyska / Szczepanów – Uszew  (Niedziela)  godz. 15-00