Kłos Łysa Góra   –   Spółdzielca Grabno   3-1  (0-0)

Żółte kartki: Bibro, Marmol (Kłos) –  Wilk, K. Morys, Dębski, Gostek (Spółdzielca).

Czerwona kartka: Wilk (63 min.)  – w konsekwencji dwóch żółtych.

KŁOS:  Wołek – M. Sacha, Matura, Siudut, Urbaszewski – K. Sacha, Gaweł, Bibro, Książek – Stolarz (51. Ogar), Marmol (85. Nowak).

Spółdzielca:  Handzlik – Mikoda, Gostek, Gorzkowski, Wilk – Stypka, Muszyński, R. Kuboń, Sz. Kuboń (26. Zawisza) – K. Morys, Dębski.

–  Niedzielne zwycięstwo Kłosa nad trzecim w tabeli Spółdzielcą Grabno, było dla podopiecznych grającego trenera Mariusza Sachy trzecim meczem bez porażki.  W  5 min. piłkę przed własnym polem karnym stracili gospodarze na rzecz R. Kubonia, który w sytuacji jeden na jeden z bramkarzem miejscowych nie potrafił trafić w bramkę w stuprocentowej sytuacji, zaś w 9 min. Dębski ‚zakręcił’ obrońcą Kłosa na wysokości  ‚szesnastki’ i po jego strzale piłka trafiła w słupek, a chwilę później Wołek schwytał piłkę po strzale Gorzkowskiego z lewej strony pola karnego.  W 15 min. po akcji gospodarzy, z futbolówką w polu karnym znalazł się Bibro, który usiłował zmieścić ją w lewym dolnym rogu bramki Spółdzielcy, ale w tej sytuacji golkiper gości zdołał wybić piłkę na róg.

W 18 min. gry po dośrodkowaniu Bibry w pole karne z lewej strony pola karnego, nieznacznie pomylił się Książek strzelając z ok. 12 m. -piłka minęła słupek bramki strzeżonej przez Handzlika. Gospodarze nie zdobyli bramki także w 21 min. kiedy to od własnej połowy indywidualnym rajdem prawym skrzydłem pod pole karne przeciwnika przedostał się Marmol i wyłożył piłkę na 14 m. Książkowi, a ten trafił nią w golkipera z Grabna.   Goście odpowiedzieli niecelnym strzałem Gostka z rzutu wolnego (24 min.), po którym to futbolówka minęła poprzeczkę.  W 33 min. Handzlik obronił strzał Książka z dystansu, w pierwszej połowie bramek kibice nie ujrzeli i obie drużyny schodziły na przerwę przy bezbramkowym remisie.

–  Druga część meczu rozpoczęła się od groźnego strzału Książa na bramkę Spółdzielcy (48 min.), niski strzał pomocnika Kłosa był nieznacznie niecelny.  W 63 min. Gaweł podał prostopadle w pole karne do Ogara, którego uprzedził wychodzący z bramki Handzlik i nadal było 0-0.  Dwie min. później mocno z dystansu huknął na bramkę Gaweł, ale nad poprzeczką, a kilkadziesiąt sekund później R. Kuboń uderzał na bramkę Kłosa sprzed pola karnego, ale bez efektu gdyż piłka nie zmierzała  w światło bramki.   Na pierwszego gola kibice musieli czekać do 71 min.  wtedy to z prawej strony Ogar dograł po linii do Bibry, który uwolnił się spod opieki obrońcy i będąc już w polu karnym mierzonym strzałem w długi róg posłał piłkę do bramki i otworzył wynik meczu.  Sześć minut później gracze Kłosa mogli cieszyć się z drugiej bramki: po kombinacyjnej akcji całego zespołu, Ogar ponownie dograł do Bibry, który będąc tyłem do bramki, sprytnie obrócił się z piłką w jej kierunku i strzałem po ziemi podwyższył na 2-0 nie dając szans obrony Handzlikowi.  W 84 min.  z lewej strony boiska Bibro wrzucił futbolówkę w pole karne gdzie opanował ją Książek i mimo asysty obrońcy posłał ją do bramki łagodnym łukiem nad golkiperem Spółdzielcy i w tym momencie było już 3-0 na korzyść gospodarzy.  W 87 min. spotkania w polu karnym nieprzepisowo faulowany był K. Morys, za co arbiter odgwizdał rzut karny, a jego pewnym egzekutorem okazał się Dębski, który ustalił wynik meczu na 3-1.