Żółte kartki:  Banaś, Nosek, S. Kural (Kłos) – Wolsza, Flądro (Iskra)

Sędziował: A. Kasztelewicz (KS Żabno)

KŁOS: Hebda – Matura (76. J. Bujak), Siudut, Nosek, Marmol – Nowak (46. K. Kuboń), S. Kural, Bibro, Banaś (68. Mirek) – Bogacz, K. Sacha (60. Bąba).

Iskra: G. Urbaś – Kordel, Mika, Bodzioch, M. Urbaś – M. Machalski, Kieroński (71. O. Machalski), Hajnysz, Wójcik – Wolsza (68. Flądro), Curyło.

– W niedzielę, lepsi okazali się piłkarze Iskry, zwyciężając 1-3 przedłużyli serię meczu bez porażki i nadal zajmują  2 pozycję w ligowej tabeli, tracąc dwa „oczka” do liderującego zespołu z Uszwi.

W 5 min. z  ok. 20 m. na bramkę Hebdy uderzał Wolsza, ale niecelnie, w 11 min. z prawej strony pola karnego dośrodkował Mika, a główka Curyły minęła poprzeczkę. W 16 min. pojedynku, goście przejęli piłkę na połowie rywala, Bodzioch zdecydował się na uderzenie sprzed pola karnego, piłka po rykoszecie wpadła do bramki, myląc przy tym Hebdę i w tym momencie Iskra objęła prowadzenie, zaraz po wznowieniu gry od środka, na strzał z ok. 40 m. zdecydował się Bibro…  i niewiele zabrakło by piłka ugrzęzła w siatce bramki strzeżonej przez G. Urbasia.   W  31 min. strata piłki, na rzecz drużyny Kłosa, Bibro mając przed sobą tylko golkipera gości i bramkę, posłał piłkę obok słupka, a była to bez wątpienia najlepsza okazja do wyrównania.  W 33 i 36 min.  Curyło niepokoił golkipera Kłosa; najpierw po strzale z rzutu wolnego z boku pola karnego, trafił w boczną siatkę, a  trzy minuty później  z prawej strony pola karnego napastnik Iskry strzelał mocno  po „krótkim” rogu, ale Hebda stanął na wysokości zadania.  Na 4 min. przed końcem pierwszej połowy, Nosek zablokował ciałem piłkę po  strzale Kierońskiego z 12 m.

– Drugą odsłonę tego meczu, lepiej rozpoczęli przyjezdni, w 57 min.  rzut wolny spod linii autowej wykonywał Hajnysz, jego wrzutkę w pole karne, Curyło zgrał główką na 3 m. skąd M. Machalski  wpakował ją  do siatki i  przewaga Iskry wzrosła do dwóch bramek.  Grający przez chwilę w liczebnym osłabieniu Kłos (wskutek kontuzji, plac gry opuścić musiał kapitan, Piotr Matura), stracił trzecią bramkę.  Piłkę na 20 m. dostał Curyło, który zdecydował się na oddanie strzału z tej odległości i futbolówka wpadła do bramki, tuż przy słupku (77 min.)   – Gospodarzy stać było tylko na jedno trafienie w tym meczu, które tylko zmniejszyło rozmiary porażki. W 83 in. Kural podał prostopadle do K. Kubonia, który w sytuacji sam na sam  pokonał G. Urbasia.