Kłos przed trudnym zadaniem

bramkarz

 

 

W sobotę gościmy Tymona Tymowa.

 

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Tymon Tymowa

21.05.2016 (Sobota)  godz. 17-30

 – W decydującą fazę wkraczają rozgrywki o mistrzostwo klasy „A”. Do końca pozostało 4 kolejki, które wyłonią zwycięzce, bo walka o pierwsze miejsce pomiędzy Victorią Porąbka Usz. a Strażakiem Mokrzyska  toczyć będzie się do samego końca. Pomiędzy tymi drużynami jest różnica zaledwie 1 pkt. Właśnie w zbliżający się weekend, w Porąbce Uszewskiej, dojdzie do konfrontacji najlepszych drużyn bieżącego cyklu rozgrywkowego.  Nie mniej ciekawie zapowiada się walka o 3 pozycję w tabeli na finiszu rozgrywek, o które do końca powalczą: Sokół Maszkienice, Start Biadoliny Szlacheckie i Poręba Spytkowska.  W dolnych rejonach tabeli o „dziewiątkę” grają: Pogórze Gwoździec, Błękitni Przyborów i Korona Niedzieliska, a i do ostatniej kolejki, o 12 lokatę grać będą Iskra Łęki i Kłos Łysa Góra. Wciąż bez zwycięstwa w tym sezonie jest Victoria Bielcza, która nie uniknie już w żaden sposób degradacji do klasy „B”. 

W najbliższą sobotę przedostatni w tabeli Kłos, podejmie Tymona Tymowa, dla którego miniony sezon był pierwszym, po historycznym awansie, na szczeblu klasy „A”.  Podopieczni grającego trenera Pawła Pachoty  (w przeszłości zawodnik m. in. Okocimskiego Brzesko), osiągnęli bardzo dobry wynik, kończąc ostatecznie na 5 miejscu.  W obecnym, zawodnicy Tymona na pewno nie wiele gorzej zakończą rozgrywki. W minionej kolejce, zawodnicy z Tymowej pokonali Ivę Iwkową w stosunku 4-2, a tydzień wcześniej, w meczu wyjazdowym zremisowali 4-4 z Poręba Spytkowską.  Z dorobkiem 31 pkt.  gracze z gminy Czchów zajmują 8 pozycję, z bilansem bramkowym: 42-45.

 Ciężki bój czeka w sobotę, podopiecznych trenera Andrzeja Hajnysza, którzy mimo licznych osłabień kadrowych, spowodowanych kontuzjami, bądź pracą zawodową poszczególnych zawodników, niespodziewanie urwali punkty czołowej drużynie brzeskiej „A” klasy, Sokołowi Maszkienice (3-3), a tydzień wcześniej zawodnicy Kłosa, ulegli na własnym boisku, Strażakowi Mokrzyska 0-3.  W składzie na nadchodzący mecz zabraknie, zmagających się z kontuzjami: Pawła Płanety, Mariusza Sachy i Patryka Nowaka.

 

Początek sobotniego meczu o godz. 17-30

Zapraszamy!

Pozostałe mecze 23 kolejki:

Iskra Łęki – Pogórze Gwoździec  (Sobota) godz. 17-30

Victoria Porąbka Usz. – Strażak Mokrzyska (Sobota)  godz. 18-00

Arkadia Olszyny – Korona Niedzieliska (Niedziela) godz. 16-30

Victoria Bielcza – Błękitni Przyborów (Niedziela)  godz. 17-00

Iva Iwkowa – Poręba Spytkowska (Niedziela)  godz. 17-00

Sokół Maszkienice – Start Biadoliny Szlach. (Niedziela)  godz. 18-00