Kłos podejmuje sąsiada z ligowej tabeli

 

 

 

W sobotnie popołudnie, gościmy Tymona Tymowa

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Tymon Tymowa

19. 05. 2018 (Sobota)  godz. 18-00

 

 

   –  Jeszcze miesiąc pozostał do zakończenia rozgrywek na szczeblu brzeskiej klasy „A”, do rozegrania jeszcze pięć spotkań.  W jednym z nich, w sobotnie popołudnie Kłos Łysa Góra zmierzy się z Tymonem Tymowa, z którym sąsiaduje w ligowej tabeli. Na dzień dzisiejszy ekipa z Łysej Góry plasuje się na 4 pozycji, gromadząc 34 pkt. a o jedno miejsce niżej sklasyfikowany jest Tymon, który ma 2 „oczka” mniej.  Niewątpliwie zapowiada się ciekawe widowisko w sobotnie popołudnie na stadionie w Łysej Górze.

 Dla zawodników podopiecznych grającego trenera Pawła Pachoty, bieżący sezon jest czwartym na szczeblu „A” klasy, po tym jak  drużyna Tymona zwyciężyła zdecydowanie w rozgrywkach „B” klasy  (2013 / 2014).  

 Ostatni pojedynek Tymona z Kłosem, miał miejsce w październiku 2017, na boisku w Czchowie, bo tam swoje spotkania w roli gospodarza rozgrywają zawodnicy z Tymowej,   wówczas w pojedynku 10 kolejki, Tymon rozprawił się z Kłosem, gładko zwyciężając 6-1. Najskuteczniejszymi zawodnikami Tymona są: Adrian Michalczyk (13 goli), oraz doświadczony Paweł Pachota (11 goli), który w swojej przeszłości piłkarskiej  bronił barw Okocimskiego Brzesko. Jego boiskowe doświadczenie jest nieocenione dla drużyny Tymona.

 

Pierwszy gwizdek sędziego w sobotę o godz. 18-00

Zapraszamy!

 

 Pozostałe mecze  23 kolejki:

 

Poręba Spytkowska  –  Start Biadoliny Szlach.  (Sobota)  godz. 17-00

Jedność Paleśnica  –  Victoria Porąbka Usz. (Niedziela) godz. 14-00

Iskra Łęki  –  Uszew (Niedziela)  godz. 16-00

Pogórze Gwoździec  –  Strażak Mokrzyska / Szczepanów (Niedziela)  godz. 17-00

Iva Iwkowa  –  Arkadia Olszyny  (Niedziela) godz. 17-00

Korona Niedzieliska  –  Temida Złota  (Niedziela)  godz. 17-30