Kłos podejmie vicelidera rozgrywek

 

 

 

W sobotę gościmy Tymona Tymowa

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Tymon Tymowa

24. 10. 2020  (Sobota)  godz. 14-00

 

 Informujemy, że w związku z obowiązującymi obostrzeniami w całym kraju, mecze odbywają się bez udziału publiczności.

 

–  W najbliższy weekend rozegrana zostanie 13 seria gier o mistrzostwo klasy „A”, w której Kłos Łysa Góra podejmie vicelidera rozgrywek, Tymona Tymowa.  Najbliższy  rywal Kłosa to solidna, poukładana drużyna, która jak dotąd tylko dwukrotnie schodziła z boiska przegrana.  Tydzień temu Tymon nieznacznie przegrał na własnym boisku z niepokonaną Koroną Niedzieliska 1-2, zaś pierwszą porażkę gracze z Tymowej odnotowali na inaugurację rozgrywek, kiedy to w pierwszej kolejce przegrali niespodziewanie u siebie z Ivą Iwkowa 1-4, a w drugiej kolejce Tymon podzielił się punktami z Gromem Sufczyn (2-2), poza tym  podopieczni Bogusława Orła zwyciężali ośmiokrotnie i z dorobkiem 25 pkt. zajmują drugą lokatę w tabeli, tracąc 9 „oczek” do Korony Niedzieliska.  Bilans bramkowy Tymona: 41 – 13, co sprawia, że Tymon jest drugim (po Jedności Paleśnica), najskuteczniejszym zespołem w lidze, a przy tym  (po Koronie Niedzieliska), drugą drużyną która traci najmniej bramek.  Najskuteczniejszymi zawodnikami są: Adrian Michalczyk (18 goli), oraz Kamil Mendyk (12 goli)

  Drużyna Kłosa przed tygodniem przegrała w ważnym, dla układu dolnej części tabeli, meczu w Bielczy z tamtejszą Victorią  (3-1), po dwunastu rozegranych spotkaniach ekipa Kłosa ma w swym dorobku 10 pkt. co daje 12 lokatę w ligowym zestawieniu.  Sobotni pojedynek będzie niezwykle ciężką przeprawą dla zawodników Kłosa, gdyż Tymon będzie bardzo wymagającym przeciwnikiem.

 

 

Pozostałe mecze 13 kolejki:

24 / 25. 10. 2020

 

Pogórze Gwoździec – Spółdzielca Grabno  (Sobota)  godz. 14-00

Gnojnik – Start Biadoliny Szlacheckie  (Sobota)  godz. 14-00

Iva Iwkowa – Grom Sufczyn  (Sobota)  godz. 14-00

Jadowniczanka II Jadowniki – Victoria Porąbka Usz.  (Niedziela) godz. 11-00

Jedność Paleśnica – Victoria Bielcza  (Niedziela)  godz. 13-00

Iskra Łęki / Sokół II – Uszew  (Niedziela)  godz. 14-00

Pauza:  Korona Niedzieliska