Kłos gości Ivę Iwkowa w siódmym meczu ligowym

 

 

 

W niedzielę pojedynek: Kłos – Iva

 

 

Kłos Łysa Góra  –  Iva Iwkowa 

29. 09. 2019  (Niedziela)  godz. 11-00

 

 

   –  W siódmej kolejce rozgrywek o mistrzostwo klasy „A”  dojdzie do pojedynku Kłosa Łysa Góra z Ivą Iwkowa.  Najbliższy rywal  Kłosa w dotychczasowych sześciu ligowych meczach zgromadził  6 pkt.  na co składają się zwycięstwa  9-1 ze Strażakiem Mokrzyska / Szczepanów i  0-4 w Biadolinach Szlacheckich z tamtejszym Startem.   W pozostałych czterech meczach ligowych, Iva schodziła z boiska pokonana.  6 zgromadzonych „oczek” daje drużynie Ivy  9 lokatę w tabeli z bilansem bramkowym 15 – 13, a tym który najczęściej trafiał do siatki przeciwnika jest Michał Szot,  3 bramki w bieżących rozgrywkach.   W ostatnim meczu ligowym, Iva przegrała przed własną publicznością z Koroną Niedzieliska 1-3.

 Gospodarze prowadzeni przez duet trenerski: Piotr Matura – Mariusz Sacha, odnieśli w ubiegłej kolejce wysokie zwycięstwo nad  rezerwami Jadowniczanki, 9-2.  Niedzielna potyczka będzie zupełnie inną przeprawą dla Kłosa niż ta z minionego weekendu, zdecydowanie trudniejsza i zespół na pewno bardziej wymagający. Do składu powrócą  Damian Śliwa i Sławomir Kural, którzy w poprzednim meczu pauzowali za 4 żółte kartki.  Na mecz z Ivą zabraknie Marcina Marmola, którego zatrzymają obowiązki zawodowe i jak już informowaliśmy wcześniej na długo ze składu wypadł Patryk Ogar wobec kontuzji odniesionej w meczu Uszew – Kłos.

 

W ostatnich dwóch meczach: Kłos – Iva  padały remisy  2-2, oraz 3-3.

 

  W sezonie 2018 / 2019  Kłos i Iva spotkały się dwukrotnie;  w październiku 2018 (runda jesienna), na boisku w Iwkowej padł remis 2-2, natomiast wiosną kiedy gospodarzem był Kłos, drużyny także podzieliły się punktami 3-3.  Na finiszu rozgrywek minionego sezonu Iwkowa zajęła 6 lokatę w ligowej tabeli, gromadząc 41 pkt. a o jedną pozycję niżej sklasyfikowany był Kłos z takim samym dorobkiem punktowym.

 

Pozostałe mecze 7 kolejki:

(28 /29. 09. 2019)

 

Start Biadoliny Szlach. – Tymon Tymowa  (Sobota) godz. 16-00

Poręba Spytkowska – Victoria Bielcza  (Sobota) godz. 16-00

Pogórze Gwoździec – Victoria Porąbka Usz.  (Sobota) godz. 16-00

Korona Niedzieliska  – Grom Sufczyn  (Sobota) godz. 16-00

Strażak Mokrzyska / Szczepanów – Uszew  (Niedziela)  godz. 12-00

Jedność Paleśnica – Jadowniczanka II Jadowniki  (Niedziela)  godz. 14-00