Klasyfikacja strzelców klasy „A”

 
  Zestawienie strzelców brzeskiej klasy „A”  po rundzie jesiennej sezonu 2017 / 2018

 

Michał Waśko (Arkadia Olszyny) 14
Patryk Waśko (Arkadia Olszyny) 11
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica)  11
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 10
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 10
Dawid Curyło (Iskra Łęki) 10
Dawid Wójcik (Iskra Łęki) 9
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 9
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 8
Piotr Budyn (Arkadia Olszyny) 8
Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 8
Kamil Klecki (Poręba Spytkowska) 7
Rafał Policht (Korona Niedzieliska) 6
Adrian Gurgul (Start Biadoliny Szlach.) 6
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska Szczepanów) 6
Paweł Fejkiel (Victoria Porąbka Usz.) 6
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 6
Ireneusz  Cisak (Mokrzyska Szczepanów) 6
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 6
Mariusz Zych (Poręba Spytkowska) 5
Kewin Gurgul (Poręba Spytkowska) 5
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 5
Krzysztof Dzięgiel (Iva Iwkowa) 5
Bartłomiej Bodzioch  (Start Biadoliny Szlach.) 5
Sebastian Leś (Victoria Porąbka Usz.) 5
Karol Waśko (Arkadia Olszyny) 5
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska)  5
Szczepan Goryczko (Poręba Spytkowska) 5
Przemysław Franczyk (Pogórze Gwoździec) 4
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 4
Jakub Bieniek (Pogórze Gwoździec) 4
Kamil Macheta (Pogórze Gwoździec) 4
Igor Kostecki (Iskra Łęki) 4
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 4
Jakub Hebda (Korona Niedzieliska) 4
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 4
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 4
Bartłomiej Pachota (Temida Złota) 4
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 4
Marcin Franczyk (Uszew) 3
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 3
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 3
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 3
Daniel Dudek (Pogórze Gwoździec) 3
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 3
Mateusz Nowak (Arkadia Olszyny) 3
Mateusz Góra (Poręba Spytkowska) 3
Robert Krakowski (Temida Złota) 3
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 3
Maciej Żurek (Start Biadoliny Szlach.) 3
Wojciech Zych (Victoria Porąbka Usz.) 3
Kacper Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska Szczepanów) 2
Daniel Waśko (Arkadia Olszyny) 2
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 2
Damian Tryliński (Uszew) 2
Stanisław Pałka (Start Biadoliny Szlach.) 2
Tomasz Strzelec (Iva Iwkowa) 2
Konrad Wyczesany (Mokrzyska Szczepanów) 2
Wojciech Drużkowski (Temida Złota) 2
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 2
Marcin Meller (Tymon Tymowa)  2
Piotr Pabian (Uszew) 2
Konrad Rams (Uszew) 2
Szymon Więcek (Arkadia Olszyny) 2
Karol Góra (Uszew) 2
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 2
Michał Mytnik (Kłos Łysa Góra) 2
Hubert Strugała (Poręba Spytkowska) 2
Daniel Biłos (Temida Złota) 2
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 2
Marcin Gawłowicz (Korona Niedzieliska) 2
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 2
Arkadiusz Zydroń (Iskra Łęki) 2
Wojciech Kukla (Uszew) 1
Sebastian Gucwa (Jedność Paleśnica) 1
Bieniek Mateusz (Poręba Spytkowska) 1
Andrzej Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 1
Adrian Jaszczyński (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Babraj (Tymon Tymowa) 1
Michał Kusiak  (Iskra Łęki) 1
Dominik Guzik (Iskra Łęki) 1
Adrian Serwatka (Poręba Spytkowska) 1
Damian Płaneta (Mokrzyska Szczepanów) 1
Jakub Ogar (Mokrzyska Szczepanów) 1
Robert Skirło (Iva Iwkowa) 1
Patryk Serafin (Iva Iwkowa)  1
Krystian Baran (Uszew) 1
Kacper Jaworski (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Mularz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 1
Arkadiusz Mazur (Korona Niedzieliska) 1
Tomasz Piątek (Korona Niedzieliska)  1
Wojciech Gnyla (Iva Iwkowa) 1
Paweł Bodura  (Victoria Porąbka Usz.) 1
Adam Wołek (Start Biadoliny Szlach.)  1
Mateusz Mikosz  (Temida Złota) 1
Kamil Piech (Temida Złota) 1
Paweł Czech (Iva Iwkowa) 1
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 1
Szczepan Rzepa (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Tokarczyk (Pogórze Gwoździec) 1
Piotr Brzęk  (Pogórze Gwoździec) 1
Paweł Kusiak (Iskra Łęki) 1
Grzegorz Musiał (Mokrzyska Szczepanów) 1
Grzegorz Pabian (Start Biadoliny Szlach.) 1
Tomasz Chmielarz (Mokrzyska Szczepanów) 1
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Usz.) 1
Mateusz Frankowski (Uszew) 1
Mateusz Marek (Iva Iwkowa) 1
Marek Kuboń (Arkadia Olszyny) 1
Sławomir Dumana (Tymon Tymowa) 1
Sławomir Kural (Kłos Łysa Góra) 1
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Michał Zych (Start Biadoliny Szlach.) 1
Grzegorz Kuziel (Start Biadoliny Szlach.) 1
Paweł Wolsza (Iskra Łęki) 1
Mateusz Kizior (Iskra Łęki) 1
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 1
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Kamil Niewola  (Uszew) 1
Dariusz Baca  (Arkadia Olszyny) 1
Kamil Borowiec (Arkadia Olszyny) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Rafał Pabian (Uszew) 1
Mateusz Borowiec (Poręba Spytkowska) 1
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 1
Szymon Put (Poręba Spytkowska) 1
Krzysztof Borowiec (Poręba Spytkowska) 1
Maciej Baka (Temida Złota) 1