Klasyfikacja strzelców klasy „A” po 8 kolejkach

 

 

 

Strzelcy klasy  „A”  (Brzesko)

 

 

Zestawienie strzelców w klasie „A”  (Brzesko)  po 8 kolejkach:

(Stan na dzień  3. 10. 2018)

 

 

Damian Śliwa (Kłos Łysa Góra) 10
Łukasz Zachara (Korona Niedzieliska) 10
Mariusz Czarny (Sokół Borzęcin) 10
Krystian Zdeb (Victoria Porąbka Usz.) 8
Adrian Zachara (Korona Niedzieliska) 6
Dominik Baut (Jedność Paleśnica) 6
Adam Mastalerz (Jedność Paleśnica) 6
Mikołaj Włudyka (Jedność Paleśnica) 6
Adrian Michalczyk (Tymon Tymowa) 6
Rafał Ciesielski (Sokół Borzęcin) 5
Paweł Pachota (Tymon Tymowa) 5
Mariusz Mucha (Spółdzielca Grabno) 5
Wojciech Woźniak (Iva Iwkowa) 5
Bartłomiej Miszczuk (Korona Niedzieliska) 4
Paweł Kowalczyk (Mokrzyska / Szczepanów) 4
Piotr Baran (Uszew) 4
Marek Kowalski (Iva Iwkowa) 4
Kamil Mendyk (Tymon Tymowa) 4
Zdzisław Izworski (Poręba Spytkowska) 4
Wojciech Rzenno (Poręba Spytkowska) 4
Józef Stachowicz (Korona Niedzieliska) 4
Stanisław Gibała (Victoria Bielcza) 4
Michał Szot (Iva Iwkowa) 4
Krzysztof Sady (Pogórze Gwoździec) 4
Przemysław Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 3
Marcin Sacha (Spółdzielca Grabno) 3
Michał Mastalerz (Jedność Paleśnica) 3
Arkadiusz Florczak (Start Biadoliny Szlach.) 3
Damian Bodzioch (Kłos Łysa Góra) 3
Damian Rogusz (Victoria Bielcza) 3
Rafał Repetowski (Iva Iwkowa) 3
Dariusz Łazarz (Victoria Porąbka Usz.) 3
Mariusz Zabiegała (Sokół Borzęcin) 3
Piotr Kostuch (Korona Niedzieliska) 3
Jakub Buchowicz (Tymon Tymowa) 3
Paweł Lipchardt (Korona Niedzieliska) 2
Kacper Jaworski (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Tomasz Piątek (Kornoa Niedzieliska) 2
Kamil Legutko (Poręba Spytkowska) 2
Jakub Stypka (Kłos Łysa Góra) 2
Łukasz Pazdalski (Jedność Paleśnica) 2
Kamil Gostek (Spółdzielca Grabno) 2
Paweł Jurkiewicz (Jedność Paleśnica) 2
Marcin Wilczek (Tymon Tymowa) 2
Wojciech Kukla (Uszew) 2
Mateusz Frankowski (Uszew) 2
Krzysztof Pałka (Victoria Porąbka Usz.) 2
Janusz Mieszkowski (Victoria Bielcza) 2
Łukasz Kluska (Victoria Porąbka Usz.) 2
Łukasz Zych (Poręba Spytkowska) 2
Tomasz Wilk (Korona Niedzieliska) 2
Adrian Włudyka (Jedność Paleśnica) 2
Daniel Motak (Tymon Tymowa) 2
Tomasz Czuba (Jedność Paleśnica) 2
Piotr Pabian (Uszew) 2
Dawid Mularz (Sokół Borzęcin) 2
Ireneusz Wojtasik (Pogórze Gwoździec) 2
Sebastian Mazgaj (Pogórze Gwoździec) 2
Mateusz Grabowicz (Mokrzyska / Szczepanów) 2
Andrzej Pachut (Iva Iwkowa) 2
Marcin Marmol (Kłos Łysa Góra) 1
Mateusz Ciochoń (Sokół Borzęcin) 1
Tomasz Jarzmik (Iva Iwkowa) 1
Piotr Szot (Iva Iwkowa) 1
Dawid Ruszaj (Iva Iwkowa) 1
Krzysztof Pagacz (Victoria Bielcza) 1
Tadeusz Kotra (Uszew) 1
Krystian Chrapusta (Kłos Łysa Góra) 1
Robert Płachno (Sokół Borzęcin) 1
Krystian Białek (Sokół Borzęcin) 1
Igor Kwaśniak (Sokół Borzęcin) 1
Karol Baran (Victoria Bielcza) 1
Jarosław Święch (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Patryk Gołąb (Poręba Spytkowska) 1
Mateusz Musiał (Jedność Paleśnica) 1
Jakub Więcław (Uszew) 1
Jacek Tokarczyk (Pogóze Gwoździec) 1
Dawid Zydroń (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Vasyl Hryhorashyk (Start Biadoliny Szlach.) 1
Łukasz Karasiewicz (Victoria Bielcza) 1
Dawid Piątek (Korona Niedzieliska) 1
Adrian Madej (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Świątek (Sokół Borzęcin) 1
Szymon Kołodziej (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Bartłomiej Prus (Victoria Bielcza) 1
Bartłomiej Bodzioch (Poręba Spytkowska) 1
Rafał Stachelek (Kłos Łysa Góra) 1
Jakub Stolarczyk (Korona Niedzieliska) 1
Mateusz Kutek (Kłos Łysa Góra) 1
Piotr Sarota (Jedność Paleśnica) 1
Konrad Kusion (Start Biadoliny Szlach.) 1
Bartłomiej Wnęk (Iva Iwkowa) 1
Dariusz Kica (Uszew) 1
Sebastian Kułak (Sokół Borzęcin Górny) 1
Łukasz Nowak (Victoria Bielcza) 1
Kacper Książek (Kłos Łysa Góra) 1
Kamil Zachara (Korona Niedzieliska) 1
Piotr Pałucki (Victoria Porąbka Uszewska) 1
Krzysztof Kożuchowicz (Tymon Tymowa) 1
Krzysztof Pachel (Tymon Tymowa) 1
Janusz Grochola (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Paweł Wolsza (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Sebastian Kokoszka (Mokrzyska / Szczepanów) 1
Adam Wiewióra (Start Biadoliny Szlach.) 1